Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk az én hülyeségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dingo298 kérdése:

Szakítottunk az én hülyeségem miatt, de vissza akarom kapni a csajt, két éves kapcsolat volt, van rá esély?

Figyelt kérdés

Két éves kapcsolatomnak lett vége vasárnap ,de mikot el köszönt mondta h szetet ,imád és szerelmes ,soha nem fog el hagyni.

De meg igértem neki ,nem fogok más csajjal irni ,de nem tartottam be és hétfőn azt írta h elege van ebből ás ennyi volt.

Akkor nem vettem komolyan.

Rá egy napjára írtam hivtam ,beszéltünk egy órát,könyörögtem és azt mondta nem tudja,ne kezdjük újra úgy se müködne .Le tette,tovább könyörögtem sírva .

Másik nap már nem vette fel de irtam neki h bocsásson meg meg tennék érte bármit.

Nem irt vissza .

Akkor írtam egy barátnőjének h valahogy segítsen ,de neki us azt mondta h nem.Ki sem akart volna jönni,cuccaim id ugy akarta vissza adni mikot én nem vagyok otthon ,de mondtam neki h nem kell nem értékel.Kaptam olyan tanácsot h hagyjam ,ne írjak és majd ö fog vagx ha nem két hét múlva írjak rá .

De persze nem birtam ki ...és irtam a barátnőjének h próbája neg ki hívni édr még hozzá tette h probáljuk meg ,vissza írta neki h "dehogy megyek vissza "

Fb rol töröétz minden közös dolgot ,de instárol csak pár képet vett le.

Hozzá teszem ,hogy eljegyeztem ,igent mondott ,későbbre gyerek ,ház terveink voltak.

És elég jól ismerem már ,néha hagyni kell h le nyugodjon,nem írni neki ,mutatni h már kevésbé érdekel,mert nem ez volt az első hasonló veszekedésünk,de akkor a leghosszabb idő 3 nap volt és most ez már elég komoly.

Tegnap délbe irt neki a barátnője utoljára h probáljuk meg és gondolom azt mondta neki h nem,mondtam a barátnőjének h okés hagyom,ha élni akar akkor tessék .

Erre este irt egy like jelet a semmiből és énis vissza küldtem ,de arra nem irt ,ma még nem írtam se neki se a barátnőjének h segítsen .Szerintetek lehet ebből még kapcsolat csak hagyjam kicsit vagy jobb lenne bele nyugodnom h ennyi volt ?Mondta nekem h szetet és fél h megint ez lenne,mondtam neki h nem,de semmi válasz.

Nagyon szeretjük egymást ,kiállunk egymásért .Nem szeretnék új kapcsolatot .



2018. jún. 10. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányt szereted hanem bekakkantottál, hogy egyedül maradsz.
2018. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen mi volt azzal a baj hogy te más csajnak írtál?
2018. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem volt fent ,nem tudtam vele beszélgetni és el kezdtem dumálni egy másik csajjal.

Fog írni vagy ennyi volt?

2018. jún. 10. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs fent egyből mással kell irogatni? Miért ígérted meg ha nem tudtad betartani? Szavahihetetlen vagy! Remélem nem békül ki veled.
2018. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked normális elfoglaltságod nincs? Nincs fenn sebaj, majd dumálok mással...ráadásul úgy, hogy megígérted nem teszed. Miért nem egy haveroddal írkáltál akkor?Megbízhatatlan ember vagy, normális nőnek nem kell az ilyen. Persze most megígéred nem lesz több ilyen, aztán ez meddig fog tartani? Amíg elül a "vihar"? Neked kb. ennyit ér egy ígéreted.

Eljegyzés meg családalapítási tervek veled? Aki ilyen szinten van, hogy felmész messengerre (vagy tök mindegy hova), nincs fenn a csajom, na hol van egy másik akivel dumcsizhatok...hát vicc. És még csak komolyan se vetted először a szakítási szándékát, annyira el vagy telve magadtól, hogy neked mindent szabad.

Ha van esze, nem megy vissza hozzád.

2018. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én még mindig nem értem miért baj az ha mással is beszélget. Ha már van csaja egy pasinak nem írhat egy másiknak mert úristen mennyire nagy hiba? Ez tök marhaság és emiatt sértődött meg pfff poén. Soha nem ígérek olyat hogy senkivel nem fogok rajta kívül beszélgetni. A boltba se állhatok szóval más csajjal vagy pasival mert egyből hiszti lesz? Ez az egész számomra nagyon gáz.
2018. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nincs azzal gond, hogy ellenkező nemüvel beszélget az ember. De a kérdező esetében szerintem nem csak erről van szó. Nagyon sok pasi irogat random csajoknak (vagy akiket kevésbé ismer) csak úgy, végül is ismerkedik. Az meg mar gáz egy parkapcsolatban. Ahogy a körülményekből le lehet venni, a kérdezőre is ez jellemző.
2018. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Szívesen fogadom más emberek véleményét is .:)
2018. jún. 10. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van esze végleg kidobott.


Az exem is "csak írogatott"... ja, csak eléggé szexuális tartalmú dolgokat, amiket joggal nem toleráltam.

2018. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!