Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert nem szeret. Van esély, hogy újra lángra lobban?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet voltunk együtt a barátommal. Hatalmas szerelemként indult. Voltak hullámvölgyeink, voltak hibáink és sajnos a kapcsolat első felében veszekedések is. De ezeket megoldottuk, együtt nyaraltunk külföldön, együtt éltünk. Mégegyszer momdom , voltak hibák, például az, hogy féltékeny típis vagyok. Nem az a nagyon vészes fajta, csak egy kicsit jobban mint az átlag. Mindegy. Karácsony után is volt egy "jelenetem" (ezeket én nagyon nyugodtan akartam megbeszélni mindig, semmi hiszti...semmi) és egy ilyen jelenetnél mondta, hogy ő nem érzi a kapcsolatot, nem szerelmes, nem tudja , hogy szeret e, és legyen vége. Még egy hétig nálam lakott, viccelődtünk , játszottunk, szexeltünk, de semmi csók. Mikor azt mndta, hogy eljott az idő, hogy hazamenjen, akkor össze futottunk, megbeszéltük, sírtunk ( ő is) , majd haza, másnap már jött is a cuccaiért , mindent elvitt, még szomorúnak sem láttam. Elszívtunk egy cigit, zokogtam. Sokszor átöleltük egymást, megbeszéltük hogy barik leszünk, de azért oda niggyesztettem neki, hogy "Egy kis ideig várok rád. Nem sokáig! Ha úgy érzed, hogy mégis szeretsz, hiányzom, írj! Kis ideig várok! 1-2 hétig max! Mosolygott, azt mondta "Megígérem, hogy ha így érzem , írok". Talán ott is könnybe lábadt a szeme. Majd elváltunk. Aznap este még beszélgettünk (vasárnap), ma már csütörtök van és vasárnap este óta semmi. Én nem írok, mert időt adok neki. De szerintetek? Van esély bármire is? Mit érezhet? Vajon hiányzom neki? Természetes ez egy férfinál, hogy nem ír? Egyszer tartottunk egy 2 hetes szünetet a sok vita miatt, és akkor minden nap írt , hogy mizu. Most már 3 napja semmi. Szerintetek?

2018. jan. 11. 08:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elolvastad! És még annyi. Facebook kapcsolat még kint van, nem szedte le! Tudom ez nagyon gyerekes, hogy ezzel jövök, de ilyenkor egy nő mindenbe kapaszkodik, ami egy kis reményt ad!
2018. jan. 11. 08:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szunet, vitak, feltekenyseg, jelenetek.. ha mindez 50 ev alatt jatszodott volna le, akkor azt mondom talan (bar, jo kapcsolatban 50 ev alatt sem kellene ilyeneknek lejatszodnia), de alig egy ev alatt. Az szinte semmi idotartam, meg most kene javaban a legszerelmesebbnek lennetek, ti meg mar tul vagytok mindezene. Ne eroltesd, felesleges. A kerdes alapjan 17-19 koze saccollak titeket, szoval jon meg mas :).
2018. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek vége. A féltékenység kinyírja a szerelmet. Miért vagy "féltékeny típus"? Tudod, hogy ezzel minden értelmes férfit el fogsz üldözni?
2018. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem volt vészes, amennyire gondoljátok, csak zömében írtam le! Ez a féltékenység nem az volt, hogy ne nézzem senkire, ne menjen sehova. Nem kértem facebool jelszót, semmi. Negyed évente megkérdeztem viccesen , hogy meg e nézhetem a telóját, hozzáteszem,akkor én is oda adtam az enyémet. És nem azért mert nimcs bizalom, hanem mert csak úgy érdekes. Mindig flörtölt csajokkal üzenetben. Ez az amit egyedül nem bírtam. De ha elmentünk strandra, akkor én együtt néztük a csajokat. Nem voltam soha vészes típus. Minden szabadnapomon főztem, vártam haza. Igen....nekem is voltak stresszesebb napjaim. De minden este szorosan egymáshoz bújtunk. Nem is éreztem hogy baj van.
2018. jan. 11. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:

>féltékeny típis vagyok


Amikor ilyet mondasz, akkor csak a saját felelősségedet hárítod el, és belesüppedsz egy kényelmes, passzív szerepbe, hiszen te >ilyen típus vagy<, tehát nem csak hogy nem te tehetsz róla, hanem ha akarnál, se tudnál változtatni ezen, vagy legalábbis biztosan nem a te dolgod változtatni rajta.


Elárulom neked, hogy nincs olyan, hogy féltékeny típus. Féltékeny emberek vannak, de mindegyiknek külön-külön a saját személyes felelőssége, hogy mit kezd a féltékenységével, és hiába próbálsz címkék meg kategóriák mögé bújni, igenis a TE dolgod kezdeni valamit a te saját féltékenységeddel. Ne érts félre, nem a te >hibád<, hogy féltékeny vagy. Téged is, másokat is, engem is értek olyan hatások, amik féltékenységet alakítanak ki. De ezen igenis lehet változtatni, sőt, kell is, mert a kapcsolaton belüli féltékenység minden esetben rossz és káros.


Persze nem hiszem, hogy egyedül ez vezetett a szakításhoz, de ez egy fontos pont.

Abból, amit leírtál, nekem úgy tűnik, hogy egyikőtök sem érti, hogy mi történt, hogy működött közöttetek a dolog, mik voltak a valódi problémák, amik ide vezettek. A sok minden, amit leírtál, szinte kizárúlag körülmény, felszínes, jelentéktelen dolgok. Egyáltalán nem a lényeggel foglalkozol.


>Ha úgy érzed, hogy mégis szeretsz


Ez a legárulkodóbb. A kapcsolat nem szeretetből áll, nem a szeretet tartja össze, nem csak a szeretet teszi tartalmassá, boldoggá. Az, hogy a szeretetet jelölöd meg az egyetlen, végső ütőkártyának, azt mutatja, hogy fogalmad sincs, mi történik.


Szóval, ha van lehetőségetek beszélni, próbáljatok meg magáról a kapcsolatról beszélni, megkeresni a háttérben húzódó, valódi problémákat.

2018. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha meg flörtölgetett másokkal, akkor nem ok nélkül voltál féltékeny. Már rég az új csaj(oka)t töcsköli.
2018. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbaltunk beszélgetni, de nem tudja, hogy mi vezetett ide minket. Mondta,hogy lassan (kb 1 hónapja játszódik a fejében) jutott el arra a pontra, hogy úgy érzi kihűlt. Nem tudja az okát. Kérdeztem, hogy a féltékenység? Azt mondta, nem. Kérdeztem 26-szor, hogy csaj van a dologba. Azt mondta , hogyjem el végre , hogy nincs csaj, nem talizik senkivel. Nem tudja az okát. El volt ő is keseredve. Sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lehetett az ok. És a féltékenység, a túl szeretés, az aggódás, és a szürke hétköznapok hozhatták ki belőle. De akkor ő elengedett engem? Nem is hiányzom neki?
2018. jan. 11. 11:04
 8/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem volt igazán jó a kapcsolatotok és egy jó ideje ezt értlelte magában .

Én azt mondom, hogy ami nem megy,azt nem kell erőltetni.

De nyilván ha keres és meg tudjátok beszélni, akkor lehet még folytatni.

Nektek kell tudni.Mivel ő szakított, ő hagyott el, ha ő nem keres többet, akkor ne erőltesd a dolgot, próbálj tovább lépni.

2018. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19 eves kortol 6 evet toltottem kapcsolatban tehat 25 vagyok es ferfi

. ez az 1 ev ennyi dramaval meg mi egymassal nem elheto.. ne kergess almokat. mind2 en csak a szerelem utan vagyakoztok nem egymas irant .. hiaba szeretsz egy erzest ha az nem testesul meg

. remelem erted.

2018. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg nem hiányzol neki és nem szeret már. Ha szeretne, Veled lenne. Ez ilyen egyszerű. De nem érdemes kaparnod utána. Nem volt ez egy jó kapcsolat. Te nem tudtál bízni benne, ő másokkal flörtölgetett, martátok egymást. Szakított veled, de azért még megdugott. Kihasználta, hogy még remènykedsz. Miért akarsz ilyen kapcsolatban élni?
2018. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!