Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is elhagynátok ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is elhagynátok ez miatt?

Figyelt kérdés

Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt.

Sajnos úgy hozta az élet hogy ő szeret csavarogni,én pedig nem.

Azzal viszont mindig voltak problémáink hogy, nem tudta a mértéket belőle.

Kikellett utazzon külföldre egy hétre s megigérte nekem hogy nem csavarog az éttermen kivül sehova hanem foglalkozik velem is kicsit mert nagy az idő eltolódás és én is dolgozom.


Most is hazaertem 2kor takarotottam 4ig. 4.50kor irt hogy o is hazaert.

6Ra megyek dolgozni. 40kor kene induljak oda erjek.

Es azt mondta oszinte ember lesz es ot kihivta a kollegaja. Es nemlesz bunko vissza utasitsa. En ket muszakot vegig dolgozok es csak 1 orat akartam tole. Elmondtam neki hogy tele van ezzel a tok.om es valasszon akkor. Ot valasztotta.

En igy megyek el dolgozni o meg bulizgat es megelegeltem.

De o allitasa szerint tokely mert nemiszik nem csavarog..

Es szeretem de azert felek ha szakitok mert szokott vele fenyegetni o tonkre teszi az eletem.

Mit csinaljak? En nekem ez mar a legalja es ha ennyiz nem kepes ertem tenni es meg a szavat is megszegi kitudja meg miben hazudik.


2018. jún. 19. 17:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Engem is nagyon sok mindenki hiv erre arra es megis a szolid dolgoknal tudok maradni vagy merteket tartani.

Latastol mokulasig dolgozom es o meg attol 'tart' mit gondolnak rola ha nemet mond. Olyanokat beszel 'o jo ember meg ha en nemis'..

Mert en rossz vagyok ezzel vele. Es o jo masokhoz

2018. jún. 19. 17:34
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

"Sajnos úgy hozta az élet hogy ő szeret csavarogni,én pedig nem."


Íme egy olyan személy, aki nem vállalja a felelősséget.

Te választottál ilyen párt magadnak, akkor viseld is érte a következményeket.


Másfél évvel ezelőtt nem volt ez probléma? Gondolom akkor is ugyanilyen volt. Akkor miért jöttél össze vele?


Ha nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor szakíts. Ennyi.

2018. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Wtf did I just read
2018. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te otthonulo vagy, o nem.

Miert kene neki a 4 falat bamulni mig dolgozol? Ha nem csajozik, pial mertektelenul had menjen.


Nekem sokkal nagyobb gond a kovetkezo: "szokott vele fenyegetni o tonkre teszi az eletem." Emiatt mar reg szakitottam volna vele.

2018. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts vele. Tök jó palotapincsi vagy, aki ráadásul még takarítasz is.
2018. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább érettségitt csinálj mert az nincs gondolom.. Nem csoda h egymásra akadnak bizonyos színvonalú egyedek..
2018. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ereztsegizett vagyok
2018. jún. 19. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Az irásod nem tükrözi.. Szakitsatok amugy nem illetek össze ez vergődés nem párkapcsolat.
2018. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zárd be egy kalitkába.
2018. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De nem értem, godnolom nem sűrűn jár külföldre, ha ott van egy hétig, miért ne csavaroghatna? Ismerje meg a várost, menjen ide-oda, kóstoljon meg mindent, igyon. Mi ezzel a probléma? Én is ezt csinálom, ha megyek valahova, a párom nélkül, az esti helyzetjelentésen kívül nem várok el semmit sem. Kicsit rátelepedős típus vagy. 26/N
2018. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!