Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elhagynátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat, ha miatta rúgnak ki már a harmadik munkahelyről,1 év alatt?

Figyelt kérdés

Ez volt a harmadik munkahelyünk ahol voltunk. Eddig mindenhol a páromat dobták ki, én meg felmondtam,hogy ne marajon egyedül. (Szállós munka) stabil otthonunk nincsen még. Most feldobtam az ötletet hogy mi lenne ha nem mondanék fel. De aztán annyira bevágta a durcit,hogy idegből felmondtam mégis. Nekem kiváló angol és német nyelvtudásom van,hívtak eg csomoszor kulfoldre dolgozni,de mivel o nem beszel nyelvet,ezert nem tudtam kimenni. Vagyis ha egyedul lennek sokkal tobbre lennek kepes,de vele eleg nehez. Az a baj sajnlalnam ot elhagyni! Ti mit tennetek?

24/N 36/F



2016. ápr. 13. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból nem lehet megélni!

Te meg vedd észre,hogy lehúznak! Ha neked erre van szükséged,csináld. De szerintem többre is vihetnéd!

2016. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretheted,ha ennyire elvette az eszed.
2016. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Középút nincs? Sokan tudnak együtt maradni attól, hogy nem lesznek sziámi ikrek.
2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36 éves ember ennyire életképtelen? te meg őt követed észnélkül és el is várja tőled,hogy kövesd egyik helyrő a másikra.a kérdésedre válaszólva ,igen ,mehetne a levesbe!
2016. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én már egy ilyen "sajnálom" kapcsolatnak is örülnék:D

De amugy szánalmas.Dobd ki a francba sajnálj inkább engem,én még támogatnálak is.:D

Komolyan!

2016. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bence_ ***** válasza:

Ha beteg leszel vagy segítségre szorulsz ő mit fog tenni?

Te vagy a lány?

2016. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem,ezt a helyzetet. Örülnöd kellene,hogy van munkád erre háromszor lelépsz a pasid miatt.
2016. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

lol, mi a fenének dolgoztok 1 helyen? Össze vagytok nőve talán?


"sajnlalnam ot elhagyni"


ő nem fog téged sajnálni...

2016. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit dilgozott es miert rugtak ki? :)
2016. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nalunk pont forditva volt. Egy evig volt itt velem, de annyi nyelvtudast nem szedett magara hogy utbaigazitast kerjen. Kb fel eve szakitottunk. Hianyzik, de tudom hogy nelkule jobb lesz. Talan talalok majd valakit, aki tobbet tesz dolgokert. F.
2016. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!