Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elhagynátok azért a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok azért a párotokat, mert kiderül, hogy mégsem szeretne gyereket, de ti pedig nagyon is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp.
2018. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom,mert mèg nem voltam ilyen hejzetbe,de valoszìnű othagynàm.
2018. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ebben nem lehet kompromisszumot kötni, hogy hétfőn, szerdán és pénteken van gyerek, a többi napon nincs.

Nem egy az utunk, jobb külön folytatni.

2018. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elhagynám.

Megkérdezném,hogy végleges-e ez a döntése. Ha ige, egy percig nem kételkednék abban,hogy otthagyom. És ezt Ő is meg fogja érteni.


Gondolom ez korábban azért téma volt Köztetek és akkor még benne is megvolt a gyerek utáni vágy.


Ha Vele maradsz, sosem fogod magadnak megbocsájtani és az idő előrehaladtával úgyis megtörténne a szakítás, Benned lenen örökké a tüske.


Ez nem olyan kérdés egy kapcsolatban amiben kompromisszumot lehet/kell kötni.

2018. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmásíthatatlan az érzése erről, akkor otthagynám. De szerencsére akar gyereket tőlem.
2018. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp. Ebben nem lehet kompromisszumot kötni és csak elmegy mellettetek az idő, a végén meg nagyon fog haragudni egyik a másikra. Ha lesz gyerek azért, ha nem akkor meg azért.

Ilyen helyzetben nem húznám az időmet meg másét se.

2018. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő semmiképp sem szerete, én meg mindenképp, akkor igen , ez a kapcsolat nem működhet így.

Én ritkán mondok ilyet, igyekszek mindenben köztes megoldást találni, hogy mindenkinek jó legyen. De ez olyan helyzet, amiben nincsen kompromisszum és egy életre szóló döntés az, hogy legyen vagy sem.

2018. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szoktam mondani, hogy a hullámvölgyek és hegyek mindig vannak a kapcsolatban...de a fő vektorok egy irányba kell mutassanak. Ez pedig nálam már nem az...
2018. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy óriási különbség abban, ahogy a jövőmet elképzelem, csak mindkettőnknek szenvedés lenne.
2018. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!