Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Szakítottunk közel 7 év után, lett egy harmadik neki, és el akar hagyni.

Vele egyre jobb lett, velem egyre rosszabb, de h még szeret, mindig is fog, de neki most az új kell. De nem tudná megmondani, h mi volt a hiba bennem.

Én viszont nem akarom elengedni, szeretem és bele fogok pusztulni a hiányába.

Nélküle nem tudom elképzelni az életemet.

Hogyan szerezzem vissza?

Vagy mit csináljak? :(

28 L



2018. jún. 20. 18:12
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
80%

"még szeret, mindig is fog" - kamu

"bele fogok pusztulni a hiányába." - ideje felnőni

"Hogyan szerezzem vissza?" - sehogy

"Vagy mit csináljak? :(" - folytasd az életed nélküle

2018. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
28 évesen nem L vagy hanem N nő,talán itt a bibi..
2018. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
51%

Szerintem pedig az írása alapján hiába 28, inkább L, mintsem N.

Az életkor sokszor semmit sem számít az érettség szempontjából.

2018. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet utolso igazad van,és a másik szereplő nő. Mit szerezel vissza,aki bevallja h mással jobb,azt nem kéne visszaszerezned,fel kell nőni.
2018. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Annyira okosak vagytok de komolyan. Nem mindenki teszi túl magát olyan könnyen egy kapcsolaton mint ti. Nem értem ezt az oldalt. Olyan könnyen dobálóznak a szavakkal mondatokkal közben meg lehet ők sem képesek egy hét alatt feldolgozni ezt vagy ti sem tudnátok nélküle élni. Anyukámra nem mondhatom azt hogy gyerekes és ideje felnőni mert 45 éves még sem tudja apám felrelépését "csak úgy" elfogadni se túl tenni magát rajta már lassan egy éve. Éli minden napját nevet stb de közben meg stresszel ezen a dolgon és fogy lefele. Nem azon múlik a dolog hogy ki milyen érett felnőtt módjára kezeli a gondokat. Sajnos van akinek nem pár napba telik még ezt a krízis helyzetet feldolgozza. Sőt van akinek nem is sikerül és pszichológus segítsége kellene.
2018. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NDSM ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld visszaszerezni, mert ezt bármikor újra eljátszhatja veled(ha együtt maradtok)! Zárd le életednek ezt a fejezetét. Amit jól csináltál azt vidd tovább, amit rosszul azt szüntesd meg vagy javítsd ki! Nyilván nem 1-2 nap alatt leszel túl rajta, de az idő és a távolság majd segít! Ha megoldható dolgozz többet vagy keress 1 új hobbit, ami leköt! Idővel pedig (amikor már készen állsz) keress majd magad mellé egy új társat. De ne csak a csomagolást, meg a dumát figyeld, hiszen a folyókavicsok közt is akadhat aranyrög! Úgyhogy fel a fejjel!
2018. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

De ne csak a csomagolást, meg a dumát figyeld, hiszen a folyókavicsok közt is akadhat aranyrög!

Ezt hogy értsem? Ne haragujd, de ez most nem jön át

2018. jún. 20. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büszke arra hogy az övé lehetsz akkor érte nem kàr .
2018. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
De nem tudná megmondani, h mi volt a hiba bennem.Ezt azért mondja mert nem csaltad meg nem alàztad meg. Aki menni akar arra rà kell adni a kabàtot!
2018. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!