Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezzem vissza a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a párom?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már tinik. És 5 éve voltunk együtt. Azt mondta hogy végleg vége de mégis úgy érzem hogy szeret hisz újévkor és kárácsonykor is jól meg voltunk
2018. jan. 19. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta hogy végleg vége "


Értelmezési és felfogási problémáid vannak? Mit nem értesz ezen, hogy VÉGE???


Az, hogy te mit hiszel az teljesen más, mint ami valójában van.

És mi van akkor ha akkor jól elvoltatok? Ha szakít egy pár, akkor örök ellenségnek kéne lenniük, vagy mi?


Nőj már fel!


És te 5 év óta csak rá vársz? Figy, az idő telik, inkább töltsd hasznosabban az idődet.

2018. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 éve voltunk együtt. Nem azt írtam hogy 5 éve voltunk együtt utoljára
2018. jan. 19. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Akkor pedig nem tudsz minden információval megtelve egy kérdést és hozzá tartozó szöveget kiírni. Gáz.


Senki nem gondolta volna, hogy azóta még voltatok együtt. Senki sem gondolatolvasó.

2018. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól meglenni valakivel nem egyenlő azzal, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban élni.


Jól megvagyok a szomszéddal, jól megvagyok a macskámmal.


Miért akarnád visszaszerezni, ha kerek-perec kijelentette, hogy végleg vége.


10 éves kapcsolatnak is lehet végleg vége.


Lépj túl rajta, és vonj le következtetést a kapcsolatból.

2018. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért akarnám mert szeretem
2018. jan. 19. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ő nem akarja akkor nem tudsz semmit se tenni.
2018. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te szereted, de ő???


Ő kijelentette, hogy NEM!! Mit nem értesz ezen?


Egy kapcsolathoz két személy kell, fogd már fel! Tényleg nehéz eset vagy.

2018. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj. Megértelek. Ebben a helyzetben vagyok. Azt tudnám tanácsolni hagyd hogy egy kicsit gondolkodjon ezen a dolgon és addig is te próbálj ne rá gondolni. Tudom nehéz. Ebben a helyzetben vagyok. Karácsonykor mondjuk még össze zörrentünk de a szilveszter jó volt. Ne csináld azt amit én. Én írtam neki és aztán elkezdett remény morzsákat elszórni hogy talán békülhetünk és jött a pofon hogy nem kellek neki. Pedig találkozni hívott s minden. Szóval hagyj neki időt és addig te is rendezd a dolgaid. Tudom nehéz de hidd el menni fog.
2018. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!