Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy imád velem lenni, meg szeretne fogni a kezem de már nem érzi azt a tüzet mint régen. Én nagyon szeretem őt
2018. jan. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rajtad múlik, hanem rajta. De ha jól értem, nem is szakítottatok.
2018. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha vannak emberek akik full éretlenek és nem gondolják komolyan a kapcsolatot illetve elég nekik két hétig.

Vannak akiknek csak pótlékok vagyunk vannak akik érzelmi inteligenciában csorbát szenvednek.


Vannak akik szórakoznak más érzéseivel, vannbak akik csak kihasználnak, ők mind fejlődési szakaszban vannak.


Mivel így gondolja esélyesnek tartom hogy ő számodra nem a nagy ő.


Egy kapcsolatot remekül le lehet mérni azzal mennyi közös téma van mennyire tutdtok értelmesen beszélgetni.

Mennyire vagytok őszinték egymáshoz.


Gondolkodj el ezeken.


Kívánom hogy találj egy hozzád ílő lányt aki szeret is téged igazán..


Tapasztalat.


F30

2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen masodik valaszolo

Bocsanat az felreirtam mert mar nem vagyunk egyutt

2018. jan. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!