Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás ilyeneket írt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás ilyeneket írt, hogy felejtsem el minél előbb?

Figyelt kérdés

Nos, volt egy barátnőm, ő 21 éves én pedig 25.

A hétvégén szakítottunk, illetve ő szakított.

Mindig lemondta a közös programokat,2 hetente találkoztunk kb., amikor programot szerveztem, sosem tetszett neki.


Megpróbálom sorba kirakni ide a képeket,

sok kép, így kettesével összefűzve rakom ki.

Érdekelne a véleményetek.


1.kép

[link]


2.kép

[link]


3.kép

[link]


4.kép

[link]


5.kép

[link]



2018. jún. 26. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Az szép haver..sajnállak,ha gondolod viszek két lapátot meg egy zsákot.
2018. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 NDSM ***** válasza:
78%
Ha ilyen "kedvesen" váltatok el, akkor zárd le gyorsan! Amúgy mit akarsz kérdezni? Mi nem világos abból amit leírt! Elég csúnya stílusa van már, ha ezeket az írásműveket stílusosnak lehet nevezni! Szerintem örülj, hogy vége!
2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Dedó mindkettő.
2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
szerintem sokkal inkább dedó, hogy ennyit tudtál mindössze hozzáfűzni, és trollkodni jársz gyakorira 1-2 társaddal együtt :)
2018. jún. 26. 19:59
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Tiltsd le a faxba, ez egy buta pitsa. Ha utána is zaklat, lehet szólni a rendőrbácsiknak, hogy a leányzó gumibotozásra éhezik. Ennyi. Máskülönben te vagy a hülye, minek válaszolgatsz neki?
2018. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

hát ő letiltott akkor, aztán reggel meg feloldott, megnéztem kíváncsiságból.. :D

szerencsére azóta nem keresett, de ha keresne sem válaszolnék neki többé.


mindenkinek köszönöm a normális hozzászólásokat :)

2018. jún. 26. 20:10
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy mégis mit vársz tőlünk. 25 éves vagy és te állsz le egy gyerekkel vitázni + ennek ilyen feneket kerítesz. Ha magadtól nem tudsz egy ilyet egy vállrándítással lezárni, sajnálunk. Így itt te trollkodsz egyedül.
2018. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
25 évesen fél évig pesztráltál egy ilyen szutykot? jo nagy bal.fas.z vagy.
2018. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan eh ilyen kis mitugrász p*csa, majd az élet visszaadja neki, ne aggódj ;)


29n

2018. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az üzenetekből márpedig az jön le, hogy ugyanúgy hergeled őt, ugyanúgy beszólogatsz, ugyanazon a szar szinten vagy, mint exed. Még össze is illetek. Normális ember ignorál és tilt, de te...


Vita? Miről beszélsz? Tudod mi az? Amit itt csináltatok az dedós veszekedés! Agynélküli vagdalózás. Teljesen megérdemlitek egymást!

2018. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!