Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekiálltam kondizni meg...

Nekiálltam kondizni meg tornázni kb.3kg-ot szeretnék fogyni, de izmosodni is szeretnék! Azt hallottam, hogyha kondizok és izmot szeretnék minél több szénhidrátot és fehérjét kell ennem. De ha ilyeneket eszek, sose fogyok le. Most akkor hogy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A mennyiseg a lenyeg, a "minel tobb" hulyeseg. Ki kell szamolni, es meregetni kell.


Amugy ha nem eszel feherjet es szenhidratot, akkor te egesz nap csak zsirt eszel?

2014. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak zsírt eszek :D Eszek mindent napközben, csak édességet nem meg pl. délután 5-6 után már semmit.
2014. júl. 4. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kondizásban meg szoktak különböztetni tömegnövelést és szálkásítást. Egyszerre a kettő nem szokott menni. Tömegnövelés alatt többlet kalóriát visznek be, sok fehérjét és szénhidrátot esznek, ilyenkor nő az izomtömeg, de mellé jön fel zsír is. Utána a szálkásítás során kalóriadeficit mellett, alacsonyabb szénhidrát bevitellel lemegy a zsír. Ilyenkor a fehérjebevitel és az edzés célja az izomvesztés minimalizálása.
2014. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 5-6 után nem evés hülyeség. A magyar testépítő portálokon vannak ingyen letölthető könyvek, keress rá, abból megtudod, hogy mit kell csinálod.
2014. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit egyél, amennyivel jóllaksz, ha több tápanyag kell a testednek úgyis megéhezel.
2014. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!