Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítás mindenképp fáj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás mindenképp fáj?

Figyelt kérdés
Volt veletek olyan hogy nem volt annyira kegyetlen amikor elhagytatok valakit/elhagytak? Mindenképp fáj?

2018. júl. 4. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt mert már 0 érzelmet tápláltam iránta.. ezért is vetettem véget neki
2018. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ohh ha érett, normális az úriember. Az én párom exei mai napig irogatnak neki. Szerintem nekik egyáltalán nem fájt. Ugyanúgy kommunikálnak és ugyanúgy azonnal összhang meg minden...

Persze nekem meg szakadjon meg a szívem, mert ha gondom van az az én gondom és nem a páromé. Az exek meg persze levegőnek néznek.

Persze mikor velem szakított a párom:

1, oka nem volt rá.

2. Minden alkalommal fájt.

Az exek azért nincsenek itt, mert exek.

2018. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig úgy voltam vele, hogy mindegyik szakításom fájt, volt amelyik súlyosabban, de volt amelyik kevésbé.


Az ilyesmit nem lehet elkerülni egy szakítás esetén, ezért kell olyan kapcsolatot választani meg kialakítani, ahol lehetőleg nem kerül sor szakításra.

2018. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt könnyű is

Volt nehéz is

Volt mikor haraggal

Volt mikor bánattal

Volt mikor "ki a francot érdekel"


Attól függ mekkorát, vagy milyen téren csalódtam az illetőben.

2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, az ex-nek annál inkább. Bár kb 1 hónap múlva már ő is mással volt (7 évig voltunk együtt), úgyhogy annyira csak nem tettem tönkre az életét mint amennyire ezt a fejemhez vagdosta...
2018. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik fàjt .:(
2018. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!