Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy emberben felmerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy emberben felmerül a szakítás gondolata, akkor az mindenképp azt jelenti h már nem szereti a párját? Továbbá lehetséges hogy valakit egy értelmetlen fordulópontként elkezdünk kevésbé szeretni?

Figyelt kérdés
Három hónapja járok egy sráccal, akivel sosem még az elején sem volt semmilyen nagy szerelem, csak erős vonzalom és szimpátia. Nagyon megszerettem ennek ellenére. A gond az, hogy az utóbbi 2 hétben teljesen megkérdőjeleződött bennem ez az egész. Olyat éreztem, hogy lehet h nem is szeretem, nem is hiányzik...Éjjelente sírtam, és imádkoztam h szeressem, mert ennek ellenére úgy érzem, szeretném ha a része maradna az életemnek. Viszont hétfőn egy nagy hibát követtem el, azzal h elmondtam neki ezt a furcsa érzést ami nyomja a szívem. Ő erre kikadt, de bocsánatot kértem, és elrendeződött. Csak azt nem értem ha felmerült bennem, az valóban azt jelenti hogy nem teljesek az érzéseim. Továbbá zavaró tényezők amik ennek a fordulópontnak az okai lehetnek: vizsgázik-->ideges ő is, összevesztem a barátaimmal-->ez viszont csak most kedden történt, fáradt vok és kimerült egy ideje-->mert sokat tanulok énis. Segítsetek, mert már csak ez az egy reményem maradt.
2011. jan. 28. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
kiakadt*
2011. jan. 28. 22:14
 2/3 Moszuke ***** válasza:

mondd el neki ezt és tedd hozzá még, hogy szereted, fontos neked és nehéz időkön mész át, a stressz, kimerültség, bla-bla szétszedi a lelked és sokszor már azt se tudod mit érzel.

szükséged lenne az ő segítségére a közelségére stb-bla-bla a nehéz idők átvészeléséhez.


oszt ennyi. mit kell ezen bonyolítani?


ha egyedül nem megy a probléma kezelés akkor kérj segítséget.. és ha a barátok kilőve akkor marad a párod.

na nemtom így hirtelen ennyi..



VISZONT:


***Éjjelente sírtam, és imádkoztam h szeressem, mert ennek ellenére úgy érzem, szeretném ha a része maradna az életemnek.***

ez nagyonnnn durva!! fhuhuhu.. ember.. te egy lelki roncs vagy.

mondd el a párodnak, hogy szükséged van rá, mert egy lelkileg gyenge senki vagy.

kicsit finomabban fogalmazhatsz ha akarsz..:)

2011. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt a mondatot rosszul fogalmaztam meg...nem vok lelki senki, köszi. Csak nehéz időszakon megyek keresztül, és ennek a mértékét próbáltam érzékeltetni a kiírt kérdésben. Egyébként neked meg a szövegértéseddel lehet vmi baj, mert ott van, hogy már beszéltem vele erről... na m1. azért köszi h írtál. :]
2011. jan. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!