Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még is mit tegyek még? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit tegyek még? De most komolyan.

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatnak 9 hónapja lett vége és még mindig szeretem szokás szerint ő magasról tesz rám meg a hasonló barátja is van már vagy úgy hallottam.Én már nem tudom mit csináljak..egyszerűen nem tudom már mit csináljak.Volt már barátnőm is most is ismerkedek de egyszerűen NEM MEGY! mindent próbáltam.. és ez a 9 hónap had ne mondjam milyen...első 5 hónap kész gyötrelem volt kezdett jobb lenni de ma teljesen vissza estem sírás keringetett...tanácstalan vagyok.Kíváncsi lennék hasonló helyzetben lévők mit csinálnak...vagy valami tanács..idő? idő? a végtelenségig...21F

2018. júl. 4. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap jöhetsz hozzánk füvet vágni, bokorokat vágni, tüzelni is kéne már remélhetőleg nem fog esni, elviheted az autót is lemosni kitakarítani, elmehetsz adok listát bevásárolni, ablakokat is pucolhatsz, és akár a teraszt is leburkolhatod.
2018. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Első kapcsolatom 1 évig tartott, 3 évig szenvedtem miatta. Most volt megint kapcsolatom 9 hónapra, 1 hónapja dobott a lány.

Ezt már jobban viseltem. Talán nem is szerettem annyira.

Nem szabad rögtön oda adni mindened a lánynak. Nem kell totál belezúgni, mert így legalább ha dobnak is, nem törsz össze teljesen.

Rá érsz 1-2 év után beleszeretni a csajba, ha már látod, hogy ő nem játszik veled.

2018. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# Jó pénzért akármikor priviben címet :D

2# Hát pont ez az,hogy ő volt a mindenem..neki is én szóval nem értem,mindent együtt csináltunk,elsők voltunk mindenben..egyszerűen nem értem,hogy neki,hogy megy ez..én meg megvagyok lőve....

2018. júl. 4. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

A nők már csak ilyenek. Ki akarják magukat próbálni mással. Ki akarják próbálni az újat. Őket hajtja a kíváncsiság. Érdekli hogy milyen lehet egy másik pasi társasága. Sajnos ez ilyen.

Ez ellen nem tudsz mit tenni. Felejtsd el.

2018. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NDSM ***** válasza:
100%

2 lehetőséged van:

1. Elfelejted és lezárod! Pokoli nehéz, de muszáj leszel megtenni!

2. Megpróbálod visszaszerezni. Akkor lehet visszatér hozzád vagy életbe lép az első szabály!

2018. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Olyan csajt, akinek első vagy, felesleges megpróbálni vissza szerezni. Ahogy írtam az előbb is, a legtöbb csaj ilyen. Szeretik az újat. Azért hagyott el, mert megunt.

Már nem vagy elég érdekes neki.

Engem 4 év után bejelölt facen az exem, akivel egy évig voltunk együtt. Ő tiltott le annak idején és fel se oldott. Aztán hirtelen 4 év után bejelölt.

De akkor is csak magára gondolt illetve azt szajkózta, hogy mennyire szereti a pasiját.

Másfél napig tűrtem neki, aztán közöltem vele, hogy azt csinálom, mint ő annak idején. Tiltalak. Nem akarom, hogy bármilyen formában is az életem része legyél.

Amúgy a csaj nagy r*b.nc lett.

Mert előtte nem sokkal ért véget egy kb 2 éves kapcsolata, ahol el is jegyezték.

Aztán lett neki az egyik expasija.

Aztán kb 3-4 hétre rá szét mentek és lett is egy új pasija.

2018. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esélytelen,hogy újra össze jöjjek vele bottal sem nyúlnék hozzá!! Nem egy pasija volt már utánam..előbb vágnám le a f..om mint,hogy ő hozzá nyúljak. Igazad van megunt és azért lett vége maradt az idő...
2018. júl. 4. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy meg ha azt mondod, hogy bottal nem nyúlnál hozzá, akkor mit akarsz még tőle? :D, keress mást.

Bár ez a mai világban rohadt nehéz lesz. :/

Az emberek már nem azért keresnek párt maguknak mint régen. Sőt, igazából undorító nézeteik vannak.

Régen a nem túl kelendő férfiaknak is volt párjuk, ma már senkinek nem kellenek az ilyen pasik, mert nem férfiasak.

2018. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Keresek mást volt is de nem jött össze a felejtés.

És így van :D nem nagyon könnyen jönnek nekem össze a lányok..ez is rak egy lapáttal a felejtésben...

2018. júl. 4. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a munkaterápia segített. Hónapokon keresztül rengeteget dolgoztam, hogy este, amikor hazaérek, már ne legyen erőm se gondolni rá, csak bezuhantam az ágyba. Nehéz volt, de bejött.
2018. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!