Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
9évig voltam együtt a barátnőmmel, és 3napja egyszerüen kijelentette, hogy már nem szeret, és szakítani akar velem. Azonnal minden kapcsolatot megszakított velem. A lehető legrosszabbkor időzítette, mert ép munkanélküli voltam (harmadik napja, de azóta már találtam állást), és egy hét múlva hivatalosak lettünk volna egy esküvőre. Azt is bevallotta, hogy megcsalt, április óta flörtölget valakivel. Azt mondja, hogy most nem akar kapcsolatot senkivel, csak egyedül akar lenni, és azért csalt meg mert nem foglalkoztam vele. Én még ezekután is könyörögtem, hogy maradjunk együtt, de véglegesen eldöntötte hogy szakit. Azóta is minden percben rá gondolok, és alig tudom megállni, hogy ne keressem meg, vagy írjak neki.

2018. júl. 11. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
" Azt mondja, hogy most nem akar kapcsolatot senkivel, csak egyedül akar lenni," ez csak annak szól akinek mondják.....maradjunk ennyiben.
2018. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 Ja ezt csak megerositeni tudom.
2018. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 +1
2018. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1-es: hatalmas igazsag, szoval +1
2018. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek össze akar jönni azzal akivel megcsalt ?
2018. júl. 11. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Már együtt vannak.
2018. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tudjuk szeretném. Keressem meg és kérdezzen meg vagy inkább hagyjam? Nemtudom hogyan felejthetnem el hamarabb
2018. júl. 11. 20:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tudni szeretném *
2018. júl. 11. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Magad alatt vágnád a fát

1.Kinevet(nek)

2.Vissza sem ír

3.Letagadja

Egyik sem segít rajtad..nehéz de hagyd..tudom miről beszélek voltam ilyenben...nem érdemel egy nő sem ennyit

2018. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnálom, de a volt párod azzal a sráccal van akivel csalt. Én 8 és fél évig voltam a párommal. Ugyan ez a szöveg volt, hogy egyedül akár lenni nem akar kapcsolatot. Rá egy hónapra összeköltözött a sráccal. Tagadott mindent és csak addig beszélgetett velem amíg érdeke fűződött hozzá. Szóval tényleg sajnállak, de nem éri meg, hogy sírj utána ami persze nem könnyű, de ha most megcsinálta később is megtenné. Az összes nő egy k... (nem sok a kivétel).
2018. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!