Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veronika1997 kérdése:

Meddig érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Január végén szakítottunk a barátommal, akivel akkor 9 hónapja voltunk együtt. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot, de én többször is bepróbálkoztam nála. Többször írtam neki, hogy jó lenne ha még egyszer átbeszélnénk a dolgot. Amikor mondtam neki, benne volt, még egy időpontot is megbeszéltünk. A megbeszélt napon pontosítottuk, de a találkozó előtt pár perccel lemondta. Ezt kétszer is eljátszotta. Nem próbálkoztam tovább személyesen, de facebookon még egyszer írtam neki, hátha. Ott visszaírt. Azt írta, hogy harmadjára nem jönne össze velem. Belenyugodtam és békén hagytam. Persze nem tudtam magam túl tenni rajta, mert nagyon szeretem őt. Május elején írtam neki egy levelet postán eljutattam hozzá, de nem kaptam rá választ. Azóta szintén nem próbálkoztam. Egy faluban lakunk, úgyhogy nyáron sajnos többször is összefutottunk, de csak köszöntünk egymásnak, mert én már nem tudok neki mit mondani, és nem akarom magam megalázni, de még mindig nagyon szeretem. A napokban az unokatesói megkerestek engem (akik mindennap találkoznak), hogy nincs jól a srác, úgy értem, hogy szomorú, nagyon antiszociális, nem találkozik a haverjaival, nem csinálnak közös programot, otthon sem igazán beszél senkivel, és lehangolt. Azt gondolják, hogy még mindig szeret engem és engem piszkálnak, hogy küzdjek érte, mert lenne esélyem nála. A véleményeteket szeretném kérni. Szerintetek érdemes még próbálkozni vagy hagynom kéne a fenébe? És ha érdemes, akkor ti mit ajánlotok?
2018. júl. 12. 17:42
 1/5 Béla. A Király. ***** válasza:
56%
Ne zaklasd a szerencsétlent. Láthatóan nem akar tőled már semmit. Gondolom összezúzta a szakítás és próbálná túltenni rajta magát, de te folyton előbukkansz a legváratlanabb pillanatokban és ezzel nem hagyod, hogy tovább lépjen.
2018. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megadtad neki a lehetőséget nem egyszer. most is bármikor tudna rádírni fészbukon vagy ilyesmi. ehelyett sajnáltatja magát és még elvárja hogy te udvarold körbe. nos, gondolj bele milyen lesz egy ilyen emberrel hosszú távon együtt élni. kb mindenért te leszel majd a hibás és mindent önállóan kell csinálnod egy párkapcsolatban, mert ez egy lutsa önsajnálógép. én hagynám a fenébe az iylet.
2018. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak az idő fogja megoldani.
2018. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Hagyd békén a srácot, teljesen egyértelmű, hogy befejezte. Az unokatesóid meg, kibicnek semmi nem drága alapon, hülyét csinálnak belőled. Ha azt akarod, hogy megútáljon és undorodjon tőled a fiú, akkor jó úton haladsz.
2018. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad. Ennél többet nem tehetsz. Szerintem is hagyd békén. Próbálj ismerkedni. Elterelni a gondolataid.
2018. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!