Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most gyújtsam fel az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most gyújtsam fel az egész lakást?

Figyelt kérdés
Tegnap lett vége az 5 éves kapcsolatomnak. A sráccal mindig nálam találkoztunk, így mindenről eszembe jut. Első tanács szakítás esetén, hogy tüntessük el a rá emlékeztető tárgyakat. De így mégis hogy? Vágjam darabokra a konyhapultot ahol mindig együtt főztünk? Dobjam ki a kádat? A közösen ültetett növények amiket folyamatosan gondozok? Nagyon fáj itt lenni.

#nehézség #szakítás #hogy éljem túl
2018. júl. 13. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költözz el.
2018. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam a lakást és elköltöztem, de nem mindig tehetjük meg ezt.
2018. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Együttérzek veled. Hívd át egy barátnődet, hogy legalább ne ülj ott egyedül. Vagy mozdulj ki barátokkal.
2018. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Realizáld, hogy nem a lakással szakítottál, és azt, hogy szerencsés ember vagy, mert van hol laknod, ezt érdemes megbecsülnöd és hálásnak lenned érte, hiszen sok millió ember él tetō nèlkül a feje felett, éhezik, nem tud tisztálkodni.


Én ezt tudatosítanám, a kapcsolatot pedig elgyászolnám, átélném türelemmel a fájdalmat, ugyanis te most inkább elfojtani akarod az emléket, ami által tovább fog tartani a folyamat.

2018. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
En szivesen veszek jo aron jo helyen levo lakast frissen szakitottaktol. :)
2018. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Költözz el. Új lakás, új munkahely, és lezárod életednek ezt a szakaszát. Tisztán tudsz indulni a jövőbe.
2018. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Jajj édes istenem, azért ennyire nem kell ezt felfújni.


Szerinted akkor az emberek fele új házat vagy lakást venne, vagy autót, vagy lecserélné a konyhabútort , a francia ágyat a lepedőt és minden mást?


Persze pocsék érzés mikor minden az exére emlékezteti az embert. De ettől még nincs vége a világnak. Azért mert a volt naagy szerelemnek vége és volt ex nincs ex attól még mindenre szükséged van és őt baromira nem fogja érdekelni, hogy mikor hol mit csináltatok.


Ez alapján saját magadat is kicserélhetnéd, mert mindenhol hozzád ért. Neked kell megváltoznod nem minden mást megváltoztatni. Nem megy egyik pillanatról sajnos a másikra...sajnos...de túl fogsz lépni, és akkor k**úrvára le fogod sz**arni, hogy mi emlékeztet rá és mi nem.


Attól, hogy mindent lecserélsz attól még az agyadban ott lesz, és más szemszögből nézve nem lesz ott sehol.


Majd egyszer megismersz valakit, őrülten bele fogsz szeretni, és rájössz, hogy továbbléptél anélkül, hogy észrevetted volna.

2018. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Fesd át a dolgokat, vagy költözz el.
2018. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs vége a világnak, de még most friss az élmény és borzasztóan fáj. Neten mindenhol azt olvasom, hogy el kell tüntetni ami rá emlékeztet, de ez baromság mert ilyet nem lehet. Az emléke annak ahogy átölelt éjszaka gondolom nem az ágy miatt jön fel. Azt hiszem ahogy az egyik hozzászóló írta, meg kell gyászolni. Éjszaka könnyebb lesz mert kiülök az erkélyre nézni a csillagokat és rájövök milyen kis picike vagyok a problémámmal együtt.
2018. júl. 13. 16:28
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Vagy elrabolnak a földönkívüliek! Azért vigyázz mert történt már ilyen, nézték a csillagokat és az egyik egyszer csak nagyobb lett és elkezdett közeledni az ember felé....


De azért este nincs túl meleg valami hosszú ujjút vegyél fel.

2018. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!