Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik ilyen? Hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Hogy egész életemben csak egy nöbe voltam szerelmes.

Figyelt kérdés
Mindenkibe öt keresem senki nem elég jo.Ha ránézek egy másik lányra az ö arcát látom.Remélem idövel elmulik mert igy nem fogok tudni mást szeretni.A végén emiatt maradok egyedül.
2018. jan. 16. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Idővel elmúlik. Nálam is ez volt...
2018. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Társfüggőség, létezik. Nézz utána!

Amíg nem tudatosítod, hogy mi vmzajlik benned konkrétan, addig a függőség megmarad.

2018. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon könnyen túl szoktam tenni magam pasikon, elég racionális lány vagyok, a szexhez sem kell feltétlen érzelem. De nyáron megismertem valakit, akiben minden megvan, amit keresek. Volt azóta vagy 20 randim, de úgy érzem, nekem rá kell várnom(külföldön él és azért nem jöttünk össze, mert én még 1 évig itthon tanulok). Megismertem azóta olyat, akibe szerelmes tudnék lenni, de akkor sem olyan, mint Ő. Ha neked is ilyesmiről van szó, akkor talán érdemes várnod rá. De ha egy ex, aki már nem szeret, akkor mindenképp lépj tovább...ha kell, szakember segítségével.
2018. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De tudnod kell, hogy ő nem egy valós személy, csak a saját idealizált nőképed kivetítése.
2018. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Létezik, Kérdező, nagyon is. Én már 18 éve így vagyok egy lánnyal...és azóta se tudtam elfelejteni, vagy kiszeretni belőle, pedig minden létező dolgot megpróbáltam, elhiheted. És sajnos ennyi eltelt esztendő sem segített.

"Akad, amit nem gyógyít meg az idő sem..."


Semmi értelme másnál keresni ilyenkor a boldogságot, mert úgyis Őt fogod keresni benne. Rosszabb esetben bizalmatlanul, ellenségként tekintesz rá.


#2 válaszadó: A társfüggőség NEM az, hogy valakinek csak egyvalakiért dobog a szíve és emiatt van egyedül, mert nem kell valami silány pótszer helyette.

Pont hogy az a társfüggő, akinek mindegy, kicsoda, csak legyen valaki, mert jajj, szingliként nem élet az élet.

2018. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5

Ne kevert össze a kapcsolatfüggőséggel!


A társfüggőség során az ember azt a biztonságot akarja megélni, amit a csecsemő érez anyja karjaiba. Gondolj csak bele, ha valakinek kimaradt ez a rész-mélyen berögzült a tudatalattiba viselkedésmintaként, akkor bizony eljöhet egy olyan ember az életében, akit érzelmi-pszichológiai szempontból csecsemőkori anyjának tekint, és a végtelenségig csak az ő közelségét akarja, a biztonság iránti szükségletének kielégítését, pont úgy, mint ahogy ezt meg kellett volna élnie kicsiként. De, mivel ez egy beteges kötődés, ezért sosem fog változni ez, nem történik valódi érzelem, csak a függőség növekszik a végtelenségig.

2018. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A társfüggőség, kapcsolatfüggőség igazából szinonimák. Ha csak egyetlen adott személyről - esetemben a lányról - van szó, akivel múltunk van, és lenne is mire alapozni, azt maximum nagyon erős kötődésnek, ragaszkodásnak nevezem. Itt szó sincs anyakomplexusról. Nem ez volna az a mindent elsöprő erejű szerelem, amiről a romantikus dalok, filmek szólnak, ami sose múlik el? Oké, tudom, 18 esztendő még nem az öröklét, de manapság, amikor 2-3 éven belül kihűl a kemence, és elmúlik a rózsaszín köd effektus, 18 év bődületesen, elképesztően hosszú idő. Ha emiatt minden más kapcsolatom tönkrement, ott biza valódi érzelmek vannak. Ahhoz legalábbis elég valósak, hogy a többi kapcsolatba semennyi sem juthatott belőle...


Ha a végtelenségig tart, akkor a végtelenségig tart, nem tudok mit tenni. Már minden létező dolgot megpróbáltam.


"Minden éjjel kinéz börtöne ablakán,

kitekint, keresztül a rácsokon.

Olvassa a levelet, mit tőle kapott,

egy napon talán majd megízlelheti a szabadságot..."

2018. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Uram Isten. Utolsó. És szoktatok beszélni? Barátok vagytok vagy ilyesmi? Voltatok már egy pár? Hány éves vagy? Ő tud róla?
2018. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Ami sosem múlik el az társfüggőség.


A szerelem hormonjai-kémiai vegyületei nagyon erősek, túlterhelik a szervezetet, ezért 3 évnél tovább nem tarthat egyhozamban sehogyan sem.

2018. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8, ez egy elég hosszú és szomorú történet, és sajnos magam is sáros vagyok benne, mit tagadjam. Ha ragaszkodsz hozzá, privátban elmesélhetem, csak hogy ne offoljuk szét a kérdést. A szabályzat az szabályzat.
2018. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!