Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kezeljem azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem azt, hogy az exem rosszabb nőért hagyott ott, mert mellettem kisebbségi komplexusa volt?

Figyelt kérdés

Nem én gondolom magamat jobb nőnek vagy okosabbnak, a volt pasim mondta, hogy azért hagyott ott, mert "mellettem nem érezte magát férfinak", meg "mellettem nem tudta magát elengedni", meg "nem tudta velem tartani a lépést".

Fél éve ezt nem volt képes a szemembe mondani és engem okolt a szakításért, mondván "túl görcsös voltam" mostanában viszont rám írogat, hogy mennyire jó volt velem, és össze akar velem jönni úgy, hogy együtt van azzal a lánnyal, akiért otthagyott, mondván unatkozik mellette.


2018. júl. 13. 17:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sosem voltam eltelve magamtól, a szüleim mindig arra neveltek, hogy sosem lehetsz elég jó. Amikor a barátom otthagyott, azt hittem, nem vagyok elég jó neki. Ironikus, hogy kiderült, azért hagyott, mert túl jó voltam neki. :D
2018. júl. 13. 17:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy “hogy kezeld”? Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mit szólj hozzá, mit gondolj, vagy nemtom... szal mi a konkrét kérdés? Hogy mit tegyél? Ha igen, akkor ez nyilván attól függ, h mit szeretnél... nem mindegy, hogy mondjuk a jelenlegi helyzet számodra meglepő és mulatságos, és csak úgy kiírtad, mert nem tudsz mit kezdeni az infóval, vagy hogy még totál szerelmes vagy a pasiba, és szíved szerint összejönnél vele...
2018. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mulatságos, inkább nagyon fáj. Nem szeretem már a srácot, mert nagyon megbántott. Nem vagyok hülye, hogy összejöjjek vele. Hanem, hogy ez az én szegénységi bizonyítványom vagy az övé. Hogy nem voltam-e elég "nőies" és a jövőben vissza kell-e fognom magamat.
2018. júl. 13. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

"Hogy nem voltam-e elég "nőies" és a jövőben vissza kell-e fognom magamat."


A lehető legrosszabb oldalról fogtad meg a dolgot.


Legyél csak nőies, és egy hozzád való férfit találj, ne olyat akinek te vagy a bálványa.. :D Ostobaság lenne "lerontani" magad emiatt.. hú, nem is értem ezt a hozzáállást. Gondolkodj már.. :)

2018. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Vajon miért?

Te voltál a vezéregyéniség? Vagy egy kunfgu mester voltál?


Ez igazából mind azt jelenti , hogy nem érezte jól magát veled....

Szerintem marhára sz...ard le az egészet. Ne gondolkodj ezen, hogy mit hogyan kezelj.

2018. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

“Hanem, hogy ez az én szegénységi bizonyítványom vagy az övé” - egyik sem. Ezen felesleges filózni, bűnöst/bűnbakot keresni... egyszerűen nem illettetek össze és kész.

“Hogy nem voltam-e elég "nőies" és a jövőben vissza kell-e fognom magamat.” - remélem, ez csak a mostani “állapotod” miatt jött elő... természetesen nem kell, és nem is szabad “visszafognod magad” a jövőben, hát szeretnél olyan kapcsolatot, amiben nem lehetsz önmagad...? Gondolom nem.

2018. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egy hedonista férfi, igaz?
2018. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baj veled. Ne valtoztass magadon. Ha baj lenne veled akkor visszamennél hozza. De szerencsere nem akarsz.
2018. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég gagyi kamunak tűnik. Nem akart megbántani, ezért mondta ezt.
2018. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az igazság odaát van!


Akkor akadunk rá, ha felteszel 2 képet, rólad és az új csajról, de nem árulod el melyik-melyik.

Mi pedig megmondjuk, hogy melyik a jobb, de ha te is tisztában vagy vele, hogy az exed csak kamuzott, akkor ne vesztegessük egymás idejét a képekkel!

2018. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!