Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki a rosszabb? Aki nem bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a rosszabb? Aki nem bánik jól a másikkal, vagy aki ezt fűnek-fának elmondja?

Figyelt kérdés

Egy csaj nemrég dobta a barátját, miután az sokszor csúnyán beszélt, viselkedett vele, néha elhanyagolta. Többször próbálták ezt megbeszélni, de ezek egyre durvább viták lettek, végül a csaj még fb-ról is törölte, miközben a srác békülni próbált (a lány nem akart már találkozni)

Most a csaj azzal szórakozik, hogy nemcsak a saját barátainak, hanem idegeneknek, sőt a fiú barátainak is kipakol, hogy milyen szemét volt a srác. Ennek vajon mi értelme? Szerintem ez két ember ügye. Na meg az hogy a fiú barátainak ír?! Még ha csak a sajátjainak, az ok...

Kb egy évig voltak együtt.


2016. márc. 17. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az az értelme hogy hülyét csinál magából.
2016. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A férfi bunkó a lány meg gyerekes. Egyik sem jobb a másiknál.
2016. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki veszélyes vagy durván megalázó helyzetbe hozta a kapcsolatuk alatt a másikat, mert alapjáraton egy agresszív állat, akkor szerintem nem baj, ha terjed róla a hír.

Csak simán arra, hogy egy bunkó barom, rá fog jönni a környezete különösebb veszteség nélkül. Így arról kipakolni felesleges.

Együttérzést vár a csaj, csak nem értem, miért nem elegek erre a közeli barátai vagy a családja.

2016. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha a srác is játszaná az áldozatot az ismerősöknek, nem baj, ha megismerik a másik oldalt is.
2016. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hülye, de nekem az rosszabb, aki nem bánik jól a másikkal, mert az nem azt adta a másiknak, amit megérdemelt. A lány meg azt adta vissza.
2016. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hja, igazad van, még a végén egy lány, aki talán összejönne ezzel a pasival okul ezekből a pletykákból, és nem vesztegeti az idejét erre a valószínűleg idegőrlő kapcsolatra. Hát milyen kicseszés lenne ez azzal a szegény pasival?
2016. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
A lány annak mond el dolgokat akinek akar. Ha valaki nem akarja, hogy rosszat mondjanak róla, az ne csináljon rosszat, ilyen egyszerű. Miért is titkolná a lány az igazságot?
2016. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!