Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom már négyszer szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már négyszer szakított velem. Azonban mindig visszajön. MI a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal már másfél éve vagyok együtt. Én 29 éves nő Ő meg 25 éves fiú!


A problémák tavaly ősszel kezdődtek amikor is egyszer csak hirtelen szakított velem. Azt mondta nem érzi jól magát velem, már nem boldog ebben a kapcsolatban. Aztán három nap múlva felhívott telefonon és mondta bocsássak meg neki mert meggondolatlan volt.


Aztán körülbelül már kéthavonta szakít velem. Most legutóbb egy hete mindennek elhordott, lotyónak és szerencsétlennek és hogy elhagy engem mert Őmár nem bírja ezt a párkapcslatot mondtam jó akkor legyen vége. Aztán tegnap kaptam tőle egy hosszú levelet saját magát ostorozta, büntette és még egy gyönyörű verset is írt nekem és könyörgött hogy bocsásssak meg neki.


Most meg teljesen össze vagyok zavarodva nem értem ezeket a váltásokat. Mi lehet bennem a probléma? Most gondolkodok rajta hogy megint kibéküljünk e mert akármilyen is szeretem és nagyon nagy szive van.


A kérdésem veletek történt hasonló? Hogyan beszéljem ezt át vele? Miért akar mindig szakítani aztán meg visszajönni kérdeztem de Ő se érti mindig meggondolatlanságra fogja.



2018. júl. 16. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, zárd le. Ha szeretne, nem tudna neked fájdalmat okozni, és játszani veled, és rajtad kitölteni a frusztrációját, vagy felhasználni téged az unalmas órái eltöltésére, vagy rosszabb esetbe ingyen szex.
2018. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Lol, hagyjad az egészet. Azért csinálja ezt, mert ha nem talál nálad jobbat, akkor veled is megelégszik addig.
2018. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Értem. Ti sosem beszéltek egymással a problémáitokról, illetve, hogy ki mit szeretne pontosan?
2018. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Velem csak azért nem történt hasonló, mert sose voltam akkora idióta, hogy ennyiszer visszafogadjak valakit.. Egyszer még hagyján, de ha utána se működik normálisan, akkor köszönöm szépen de többre becsülöm magam annál, mint hogy valami gyökér úgy rángasson kénye-kedve szerint, mint valami marionettbábut. Minek kínzod magad ezzel a barommal, de úgy őszintén, mit tudsz egy olyan alakon szeretni, aki lenéz, megaláz, elhord minden szarnak, ha épp olyanja van? És mégis kit érdekel, ha utána "megbánja"? Egyesek tényleg házhoz mennek pofonért, de egyáltalán nem tudom felfogni, hogy ez nektek miért jó..
2018. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én sosem voltam ilyen idióta kapcsolatfüggő, hogy visszafogadjak akárkit is, nemhogy 4x!


LOL :D

2018. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fruzs33 ***** válasza:

Engedd el a francba.Megsem érdemel téged.

Ha véglegesen a szakítás mellett döntesz,nézd meg ezt a videót.

[link]

2018. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi a baja a kapcsolattal?! Meg tudta indokolni normálisan, hogy mondjuk tudjatok érdemben változtatni? Mert ha nem, akkor ez kb olyan, hogy elvan, néha úgy érzi, túl unalmas, aztán szakít, aztán rájön, hogy egyedül mégsem olyan jó.


Kész agyrém.


29n

2018. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljt zárat.

Ha nem tudja eldönteni szeret e az az ő baja vergődjön ahogy csak jól esik de neked minek kell 4szer is hagyni kukába dobni az érzéseit? Eszerint az alap baj sose oldódott meg.


Nem talál mást addig neki ez így pont jó. Láthatóan megteheti hogy ha úgy van kedve lelép s éli világát ha úgy van kedve s nincs s nincs senki vissza a biztosba. Mi vagy te valami start vonal vagy mátai szeretetszolgálat? Ő egyszer se fogadna vissza.

2018. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van valami pszichés problémája. Normális ember nem viselkedik igy, nem szakít rendszeresen a parjával meggondolatlanságra hivatkozva, ráadásul úgy, hogy közben porig alázza és verbálisan bántalmazza. Minek kell az ilyet visszafogadni? Egyszer még ok, de 4x? Jó szereted, de most komolyan, mit vársz meg ettől a kapcsolattól meg ettől a nyomorulttól? Vedd már észre, hogy kénye kedve szerint rángat. Egyre sűrűbben és egyre durvábban fogja ezt kivitelezni, mert nincs semmi következménye, hisz aztán mindig tárt karokkal várod. Megteheti veled. Nincs semmi önbecsülésed?

Szerinted mi fog változni ha most újra visszafogadod?

Ha jót akarsz magadnak, lezárod vele végleg. Tiltod minden elérhetőségeden, ha mégis megtalál valahogy, nem foglalkozol vele. Majd túljutsz rajta. Van azért sok normális fickó is, nem kell az ilyen gyökerekbe kapaszkodni.

2018. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Velem törtènt ilyen csak nálunk úgy volt hogy elmondtam az egyik barátnőjènek hogy ha nem változtat a problèmán akkor szakítok vele. Hiába visszamondták neki pedig èn csak idegből mondtam.1 esèlyt sem adott pedig mindig odafigyeltem rá csak ilyen kis butaságokon behisztizett. Nagyon hiányzik mèg most is. Pár napja tört3nt az eset. Te adtál neki nagyon sok esèlyt mindig hátba szúrt megint csak ez lenne szerintem hagyjad had szenvedjen megèrdemli.
2018. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!