Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom mert a kapcsolatunk elején hazudtam neki ami kiderült. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom mert a kapcsolatunk elején hazudtam neki. Többnek adtam ki magam mint ami pl hogy van motorom , tudok főzni és még pár apróság amik kiderültek és itt kezdödött a baj. A bizalmát elveszitette felém. A kapcsolatunk helyre jöhetett volna csak közben neki melldaganata lett rosszindulatú. Ez betette nála a kaput és elhagyott. Utoljára mikor telefonon beszéltünk azt mondta hogy ha túl van a műtéten vissza térünk rá. Ha facebookon írok rá semleges. El hiszem hogy ideges de hogy szerezzem vissza,szeretem és amiben tudtam mindig segítettem neki. Valami tanács?
2018. júl. 22. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Hazudtál neki és többé nem bízik benned. Ennek semmi köze a daganathoz. Tanulj a hibàdból.
2018. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem érdemes hazudozni!
2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Na ja. En hazudtam ennel nagyobbat is, meg is lett az eredmenye.
2018. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak hogy valami hasznosat is adjak a kezedbe:


[link]

2018. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk türelemmel?

Minek kellett hazudni?

2018. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
"pár apróság" Lol. De ha nő csinálja ugyanezt, az mocskos rib---nc lenne.
2018. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kisebb dolgokban szoktam hazudni.


De pl főzni tényleg megtanulhattál volna közben, mert rohadtul nem egy nagy dolog.

2018. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!