Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolna001 kérdése:

Volt már veletek férfiak olyan, hogy megbántátok, hogy elengedtétek a nőt?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat volt, ami az első 2 hónapban rendben volt, ám jött a srác részéről a kevesebb érdeklődés, távolság tartás. Egy idő után úgy éreztem, jobb, ha külön válnak útjaink. Ez nagyon megviselte, de végül megbeszéltük a dolgokat. Viszont ezután abszolút megváltozott, bezarkozott, a kommunikáció sem volt a régi. Egy hónapja felhozt, hogy augusztusban tudna hazajonni, hosszabb időre. Természetesen örültem a dolognak. Mindazonáltal a helyzet nem változott pozitív irányba. Nem kaptam pozitív visszacsatolásokat, ha én nem kezdeményeztem kommunikációt, ő nem keresett. Így pár napja felhivtam, és a fent jelzett okokból elkoszontem tőle. Azt éreztem, hogy furcsán viseltetett a dolog iránt, nagyon nehezen mondta ki a búcsút. Ambivalens erzeseim vannak, mert fogalmam sincs, hogy ő is tényleg ezt akarta volna, csak nem volt elég egyenes hogy közölje velem.
2018. júl. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt. Csak gyáva. Nem egyszer láttam már ilyet. Még ahhoz is gyáva, hogy távolról integessen.
2018. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy úgy >éreztem<, de szerencsére tudom, hogy az érzések gyakran alaptalanok és félrevezetnek, és eszembe jut, hogy a döntést anno a körülmények lehető legteljesebb és legobjektívebb figyelembe vételével, felelősen, racionális alapokon hoztam meg. És már el is múlik az érzés.
2018. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt,nemegyszer. Sose bántam meg
2018. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha menni akar menjen. Az igazit nem kell elengedni mert nem fog el akatni menni
2018. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt. Sajnos akkor nem mentek túl jól a dolgaim, jelzáloghitelem volt, munkanélküli voltam egy ideig és feltorlódtak a problémák. Az akkori párom pont ebben a negatív időszakban hozta elő a gyerek kérdést, sőt még teherbe is esett, de elvetélt. Ő álmodozó volt, én meg túlságosan racionalista és sajnos ez így nem működik hosszútávon.

Miután szétmentünk összejött egy másik férfival és már három szép gyerekük született (5év alatt), néha látom is őket,mert nem messze lakunk egymástól.

Nekem azóta volt jó néhány kapcsolatom, de egyik sem tartott 1 évnél hosszabb ideig. Elég nagy űrt hagyott maga után az exem, nehéz olyan partnert találnom akivel olyan jól kijövök mint vele anno.

2018. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!