Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miutan szakitottunk milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan szakitottunk milyen okbol csinalhatta ezt?

Figyelt kérdés

3 evig voltunk egyutt nem rossznak hanem tanulsagos kapcsolatnak hivnam.. Rengeteg veszekedes... De megis szerettuk a masikat valanilyen formaban..

Utolag kiderult (amit akkor is sejtettem) hogy megcsalt a kapcsolatunk alatt. (Oka az hogy azt hitte en is de ebbe nem szeretnek bele menni).

Szakitottunk neki akkor mar kialakuloban volt egy masik kapcsolata..


Nagyon feltekeny tipus volt, a kornyezetemben tobb embert is probalt tavol tartani tolem...

Es miutan mar masik kapcsolata volt egy ket honapra is ra mikor masokkal kozos ismerosokkel buliztam megtudta es egy urugynel fogva "elbeszelgetett" az illetovel...

En ezt utolag tudtam meg, hogy az az urugy csak hazugsag volt...

O neki akkor mar terhes lehetett az uj baratnoje stb.. Megis velem foglalkozott..


Ebben lat barki valami ertelmet..?

Hisz ott voltunk egymasnak.. Akkor csak egymas agyara mentunk.. Bele is kezdett egy uj kapcsolatba ahonnan gyereke szuletett.. Es megis ezekkel foglalkozott.. Hogy ki kerulhet a kozelembe miutan szet mentunk..


Barki volt hasonlo helyzetben irja mar meg a velemenyet vagy a gondolatat mi is jarhatott a fejeben mert alkalnam mar nincs Ot megkerdezni..

Es barmi talalgatas is szamomra hasznos lehet..


Kerlek csak a kerdesre valaszoljatok es ne azt szajkozzatok hogy engedjem el stb nert ennek mar jo ideje mar megis nem reg derult ki hogy elmondtak ezt nekem.. Azota nornalis boldog kapcsolatban vagyok..

Csak szeretem tudni az emberek ok okozati viselkedeset.. Akar a pszichologiat...:)

Koszi.... Az illeto 31 eves ferfi volt...


2018. aug. 1. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez eleg tipikus emberi viselkedes, "irigyseg". En is ismerek nem egy ilyen ferfit/not, aki szakitas utan meg a sajatjanak erzi az exet akkor is, ha neki mar mas kapcsolata van. A gyerekeknel is megfigyelheted ezt, amikor az egyik megun egy jatekot, es elkezd valami massal jatszani. Ilyenkor ha egy masik gyerek el akarja venni a megunt jatekot, a legtobb gyerek felhaborodik, es azt mondja, hogy az neki meg kell, mert jatszik vele... Persze ez nem igaz, csak irigyek. Ezt azert felnott korra ki szoktak noni az emberek, de ugy latszik, hogy a te exed kicsit eretlenebb az atlagnal. :)
2018. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt jól érzed!
2018. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!