Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk. De ez most mi?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk. De ez most mi?!

Figyelt kérdés
Szakítottunk mert mindketten elrontottuk, az elején ő, a végén pedig én. Sírtunk mindketten és az nem valtozott,hogy mennyire szeretjük egymást. Most viszont 3 héttel utána, neki van valaki akivel szeretne megpróbálni.Kozben pár napja találkoztunk, végig sírtunk,mennyire fog hiányozni a másik, mennyire különleges volt a kapcsolatunk és mennyire jóvá tennénk.de ő mégis a másik lányt valasztotta.miert?
2018. júl. 24. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem sírni kell, hanem helyrehozni, amit elrontottatok.
2018. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, Ő a másikkal szeretné megpróbáni, nem velem helyrehozni. Miközben olyanokat mondd,hogy mennyire bánja, mennyire hiányzom neki,mennyire vissza csinálnà.. ezért nem értem..
2018. júl. 24. 10:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

>ő mégis a másik lányt valasztotta.miert?


>mert mindketten elrontottuk, az elején ő, a végén pedig én


Hát ezért. Szakítottatok, mert nem működött. Ezek után miért csodálkozol, hogy nem téged választ? Mit nem értesz ezen? Szeretitek/szerettétek egymást, hiányozni fogtok egymásnak, ami szép, de ettől még továbbra sem működne.

2018. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És Te erre mit mondasz? Vedd a kezedbe az irányítást! Hívd fel, és mondd meg, hogy Te vele akarsz lenni. Vagy dolgoztok a kapcsolaton, vagy többet nem beszéltek. Ez a csikicsuki csak kikészít, de sehová nem vezet.
2018. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, csak azóta én hazakoltoztem , mert másik városban tanultam. A dolog legnagyobb problémája pedig ez volt. Csak nem szeretem ha hülyének néznek, én elengednem,ha hagyná, de még most is rám ír és azt kerdezgeti,hogy nekem van e valakim, meg feltekenykedik,holott nem én ismerkedtem meg mással nem egész egy honappal a szakítás után.
2018. júl. 24. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Rád ír... nagy kaland. Nem írsz vissza, letiltod. Pisztolyt tartottak a fejedhez, hogy találkozz vele? Kérdező, az egész a Te döntésed. Azért irkál, mert hagyod.
2018. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki,hogy szeretnek Vele lenni..ő erre azt mondta ,hogy mostmár ez van, bízik benne,hogy a másik lánnyal kialakul valami érzelem.kozben meg nekem sír, meg féltékeny még nem bírja nélkülem..legalábbis ilyeneket ír. Nem értem mit akar
2018. júl. 24. 10:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Hívd fel, üljetek le valahova, és tisztázzátok ezt, mert így semmi jó nem fog kisülni belőle.

VAGY felejtse el a másik csajt, és próbáljátok rendbehozni a kapcsolatotokat,

VAGY felejtsétek el egymást örökre, tiltsátok le egymást, ne írogassatok, meg ne találkozgassatok.

2018. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy aha. Te vagy a tartalék punci. Szakíts meg ezzel a jellemhuszárral minden kapcsolatot és kész.
2018. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, ő búfejetésént hülyít egy másik csajt... gratulálok, ezek után, ha rózsával jönne, sem kéne.
2018. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!