Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több éves kapcsolat végeszakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolat végeszakadtával alakulhat ki hányás és hasmenés?

Figyelt kérdés
A párom összejött mással, 1 napja szakítottunk. Ma amikor felkeltem hánytam, hasmenésem volt. Ez lehet a szakítás miatt? Úgy érzem beleőrülök..

2018. aug. 2. 08:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet az idegesség, őrlődés miatt! Figyelj magadra, igyál és egyél is ahogy kell!
2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

persze. a stressztől.


én enni nem tudtam napokig, amikor nagy szakításom volt.

2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Lehet. De ha nem múlik,menj dokihoz!
2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy falatot sem tudok enni, se aludni
2018. aug. 2. 08:06
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sajnálom.

De próbáld összeszedni magad.

Ha van kedved beszélgetni.

Írhatsz nyugodtan.

28N

2018. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sajnálom... Igen lehet tőle, de próbálj meg azért aludni...
2018. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet attól, nekem hasmenésem volt akkor is, amikor nem ettem. Durván. Fogytam is 5 kilót pár nap alatt. Nagyon sajnálom ami történt.
2018. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én hánytam akkor este - és később még a hormon háztartásom is komolyan felborult. Mindenféle kínom volt...


Arra kértem, hogy adjon IDŐT, amíg érzelmileg eltávolodok Tőle. Beleegyezett.


Egy idő után csillapodni fog a fájdalom - közömbösség, megkönnyebbült fellélegzés formájában.


Addig is szerintem hallgassál egy kis komolyzenét!


(Nekem lelkész javasolta az összekuszálódott érzelmek, gondolatok lenyugtatására.)


Bartók, Mozart, stb. TÉNYLEG SZUPER!!!

2018. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Velem is megtörtént. A munkahelyemen nem ismert rám a főnököm, nem tudtam elvégezni a munkámat se normálisan. Folyton rajta járt az agyam a nap 24 órájában, de idővel jobb lett. Most életem legboldogabb időszakát élem anélkül a lány nélkül. Ne aggódj, hamarosan neked is eljön ez az idő!
2018. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maskent eli meg. Meregtelenit a szervezeted.Adj magadnak es a testednek idot, minden rendben lesz.
2018. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!