Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ha szakítottat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha szakítottatok volna a barátnőtökkel és ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottam és kórházba van mert beszedett egy csomó gyógyszert és ivott. Most csak bámul maga elé és nem szólal meg. Senkihez egy szót nem szól. Most mi baja? Én tehetek róla hogy ilyen lett?
2018. aug. 3. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden ember a saját sorsáért felelős.
2018. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha kórhàzban van, akkor jó helyen van. Elhiszem, hogy idegesít, de ez nem a te hibád
2018. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Te adtad a gyógyszert? Nem.

Te itattad? Nem.

Mindtad hogy ezt tegye? Nem.

Szakítottál? Igen. Na és attól a pillanattól hogy szakítottál már kb. SEMMI KÖZÖD HOZZÁ hogy kivel/mit/mikor/miért csinál. Ergo ahhoz sincs hogy most kórházban van. Van ilyen, anyám is volt kórházban...sőt én is (kaját vittem a a prof.nak).

2018. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Tojnék rá. Ha most odamész, akkor elérte, amit akart. Ne hagyd magad zsarolni.
2018. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Az a baja, hogy lelkileg es szellemileg olyan gyenge, hogy nem birja felfogni, ertelmezni sem pedig racionalisan szemlelni azt, hogy vege. Bevett szokas/modszer a psziches betegeknel a gyogyszer+alkohol kombo. Regen en is csinaltam ilyet, nagy szakitasok utan. Aztan erosodtem. Most meg mar szarazon elviselem a fajdalmat a maganyt.

Majd megerosodik o is idovel.....remelhetoleg.

2018. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy azt gondolta hogy ezzel majd jól rádijeszt, de ebben pont az a lényeg, hogy ha azt fogja érezni, hogy nem vált ki belőled reakciót, akkor békén fog hagyni.
2018. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kiakadt a szakítás miatt. Ennyi történt.

Nagyon nehéz, de ha most foglalkozol vele, sosem fog eltűnni az életedből

2018. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező döntése, hogy foglalkozik-e vele. Szerintem ha most visszamész, akkor csak felkavarod az állóvizet, és még rosszabb helyzetbe sodorod a lányt, mert úgyis elkezd reménykedni. Szóval szerintem az lenne a helyes döntés, ha most nagyon-nagyon sokáig nem beszélnétek egymással.


Azokat viszont nem értem, akik azt írják, hogy "elérte, amit akart", meg direkt csinálta. Senki sem iszik gyógyszerre azért, hogy elérje, amit akarjon. Túl nagy ár lenne egy pasiért, és ha racionálisan gondolkozna, akkor belátná. Itt a lány nem mesterkedett semmiben, csupán nem bírta feldolgozni az érzelmeit, ezáltal beszűkült tudatállapotba került, és ez lett az eredménye.


Nyilván nem dicséretes, amit tett, de ne beszéljünk már úgy róla, mintha egy megtervezett, leszervezett JÁTSZMA lenne, mert biztos vagyok benne, hogy itt komolyabbról van szó. Kezelésre szorul.


22/N

2018. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom az exed, de nem a te hibád.
2018. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!