Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki dobnám a párom, vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki dobnám a párom, vissza mennék az exhez?

Figyelt kérdés

Jelenleg tart 2 hónapja egy kapcsolatom. Nem is tudom miért kezdtem bele, akkor azt hittem minden vágyam ez. Rengeteg a konfliktus köztünk, aminek a végén mindig az van, hogy valakiben ott marad a tüske és a másik győz.

A legfőbb gond ott kezdődik mikor az expáromat szidja, mindenféle alja nőnek lehordja, holott nem is beszélek vele, többek közt azért mert látni sem akar. Akkoriban ő rakta ki a szűröm, a jelenlegi párom miatt.

Én nem hallgattam rá és nem figyeltem fel arra tényleg mennyire ráakaszkodik az emberre. A végén pedig össze is jöttem vele. Nem csodálom. Jogos oda a 2 pont.

Én nem értem, mi oka van szidni,mikor mondhatjuk ő rondított ebbe bele,én marha pedig mentem a fejem után.


Kicsit azt érzem nagyot hibáztam, már csak a beszélgetés minősége is másabb volt vele mint vele. Akármennyire is ideges volt, tiszteségesen és nyugodtan mondta el nekem a dolgokat és a fél év amit együtt töltöttünk nem aggonizált a semmin vagy csinált volna bolhából elefántot. Azt érzem tényleg csak akkor "kapta el a fülemet" amikor szükségem volt rá.


Ha elmondom a barátnőmnek hogy ne felejtse el hogy jöttünk össze, és nem egy kihasználós prostituáltról beszél, akkor elzavar hogy menjek vissza hozzá a "szent kur.vához".


De ez a "szent kur.va" soha se fogadott volna el tőlem telefont, laptopot ( nem mint a jelenlegi aki húzza a száját ha csak egy csokira jut) amig Ő egy virágnak is örült és egy gomboc fagyit is megköszönt. A legnagyobb érték amit kapott tőlem, és elis fogadta egy kép keret, benne a fotónkkal. Szakításkor vissza is adta.


Nem mellesleg jelenlegi párom származik jobb anyagi helyzetről.


Nem utolsó sorban, nem főz , mos, takarít. Arra nem képes a mosogató gépet felpakolja. Hazaérek a munkából és semmi sincs megcsinálva. ( nem mintha úgy gondolkodnék minden a nő dolga engem pedig rekesz sörrel szolgáljon ki) de este 6-kor neki állni mindennek macerás, ő pedig folyamatosan a telefonját nyomkodja közben. Nem jár se iskolába, se dolgozni. Valamit mindig kitalál. Pedig már 3 éves a kislánya, vígan mehetne óviba.


A volt barátnőm automatikusan segített, sokszor még a 70 éves édesapámnak is pedig ő nem élt velem. Anyámmal sem rivalizált, mert hasonló volt a természetük. Meg is látszik muterom a jelenlegi párom ki nem állhatja. Mindent támadásnak vesz anyu részéről és olyan mocskos szája van vele szembe mintha exemről beszélne de sokszor velem is megüti ezt a hangot.



Nem mehetek sehova a párom miatt de velem se hajlandó eljönni olyan helyre ami nem az ivászatról szól. ( Nem iszom, nem dohányzom)

Jövő héten elutaznánk Barokk Napokra, megnézni a versenyt stb. Szerintem megvolna a hangulata, neki semmit se kell beleszálljon de oda se hajlandó eljönni velem pedig a családomnal mennénk. Egyedül sem mehetek. Talán picit az zavarja, hogy a volt barátnőm azért eljött velem, sőt mivel szakács volt, rendszerint minden nagyobb versenyben versenyzett. Nem iszom , nem dohányzom engem nem érdekel a buli sem a brazil szappanoperái meg a tini magazinok. Éretlennek tartom.


Hibának érzem ezt az egészet. Le akarom zárni és valahogy bocsánatát nyerni a volt páromnak? Vannak esetleg ötleteitek?


24/F


2018. aug. 5. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Gratula, szuper nőre cserélted az előzőt.

Első lépésként ettől szabadulj minél előbb. Az, hogy az exed mit szól az ötletedhez, hogy újra kezdeni, nem sok esélyt látok rá. Azért egy komoly beszélgetést megér, ha hajlandó rá.

2018. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Te is tudod mit kell tenned. Szakíts, és keresd fel a volt párod, ha még nem túl késő, bár szerintem az az esélyed már elúszott.

Ez a nő akivel vagy elég retardáltnak tűnik no offense

2018. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire aranybol van a p*ja a csajnak, hogy kerdest kell kiirnod arrol, mit tegyel? Nem a fejed, hanem mas testreszed utan mentel, amikor ezzel a hulye p*csaval osszejottel. Szakits vele minel hamarabb.
2018. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elszurtad.


Hagyd az első nőt, ot nem érdemled meg, ezzel viszont szakíts

2018. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Alig bírtam végigolvasni, én már a "felénél" kidobtam volna ezt a zsarnok "kiskirálylányt"
2018. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is szakíts ezzel a nővel, mert úgy tisztességes, jót nem mondtál róla, ennek így semmi értelme. Beszélj az exeddel, már ha szóba áll veled egyáltalán, viszont szerintem nem fog, vagy ha mégis, nem fog vissza fogadni, mert már nem fog bízni benned. Mi lesz, ha osszejöttök újra és 2 hét múlva jön egy nagyobb didkós szőke ciklon, aki hirtelen érdekes, aztán elhagyod érte szerencsétlen csajt. Te nem láttad milyen értékei vannak, késő utólag. Ne haragudj haver, nem ellened szól, de túl jó hozzád az exed.

24N

2018. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
93%

"mikor mondhatjuk ő rondított ebbe bele"

Ácsi bácsi. Soha sem a harmadik fél a hibás. Ne tereld át rá a felelősséget. Ez a dolog a TE hibád. Ha már ennyire elrontottad, akkor vállald be legalább, hogy te miattad van.


Olvasom a sorokat és megáll az eszem, hogy te ilyen nőnek nem nevezhető alakzattal összejöttél.

Szerintem a volt párod nem fog megbocsátani neked és megértem. Sőt, remélem, hogy van ennyi esze és beszélni sem fog veled. Te pedig tanulsz a hibádból és a jövőben értelmesebben döntesz.

2018. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lecke volt számodra ès tanultál belőle.Szakits ès többet ilyent ne csinálj.Mindenki hibázik a saját hibájából tanul és későn veszi eszre mit is veszített valójában.
2018. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pároddal és legyél kicsit egyedül, hátha akkor visszatalál hozzád a régi párod magától. Kisgyerekes anyaként mondom, hogy nem értem, hogy hogyan cserélhetted le a gyermektelen párod egy gyerekesre és pár hónap után miért költöztetek össze. Ez így olyan, mintha te "házvezetőnőnek" gondoltad volna a mostanit csak mert gyereke van. Még időben szállj ki, mielőtt a 3 éves kislány jobban sérülne.
2018. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz... Nekem csak egy kérdésem van. Miért cserélted le az előző barátnődet erre a másikra? Ott se lehetett minden oké ezek szerint ha csak úgy eldobtad.


Egyébként én a helyedben a jelenlegit kitennem az biztos.


24N

2018. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!