Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva általánosítás, de a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva általánosítás, de a nők miért mennek vissza ahhoz, aki bántalmazta őket?

Figyelt kérdés

Igen, ez általánosítás, de most a saját tapasztalatomból indultam ki! Nem egy nőt ismerek, akinek a barátja egy bunkó mocskos szemét állat, akinek levegőt nem adnék, azért, ahogy viselkedett a barátnőjével, szóbeli bántalmazás, semmibe vevés, sőt, még meg is ütötte ha nagyon dühbe gurult.

De, ezek közül sok nő vissza is ment hozzá. Amitől az állam leszakad. Olyan csúnya dolgokat művelt a lánnyal a hapek, hogy pl együtt laktak, és össze vesztek, és a pasi a lány összes cuccát kidobálta az utcára.

Akkor haza is költözött a csaj, de aztán 2 hét múlva megint együtt voltak.

Ezt nem értem. Ha valaki velem úgy beszél, viselkedik, attól az embertől el akarok messzire kerülni.


De akkor hogy van sok nő, hogy évekig csinálja ezt, hogy eltűri azt, hogy vele úgy bánjanak, mint sokan a kutyájukkal SEM és akkor vissza menjen még 1x?

Szerintem a szerelem kevés ehhez.



2013. aug. 27. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem durva általánosítás, mert szinte nincs olyan férfi, akinek ne lennének ilyen nő ismerősei.

A válasz pedig egyszerű:

Mert a nők olyan hülyék, mint a segg.

2013. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Biztos jók az ágyban az ilyen parasztok és ezért ragaszkodnak hozzájuk...
2013. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0önbizalom,kóros ragaszkodás,társfüggőség.
2013. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos vannak ilyen nők, anyám is elég durván tűrte a megaláztatásokat apámtól. És az az igazság, hogy bár rengetegszer utáltam apát, valahol értettem, miért lehet hozzá visszamenni. Mikor ígérgetett, és bevetette az érzelmi zsarolását, hogy minden jobb lesz, és hogy ő mennyi mindent megtett, akkor annyira hihető volt, hogy én is rengetegszer bevettem. Ez puszta zsarolás. Aztán vannak nők, akik a súlyosabb kategóriába sorolhatóak, ők azok akiket már nem tudok sajnálni.

Első válaszolónak meg üzenném, hogy gratulálok a magas szellemi intellektusához.

2013. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudod, milyen elnyomó kapcsolatban élni. Sokak, kivülállók (mint az első) azt hiszik, olyan rohadt könnyű kilépni egy olyan kapcsolatból, ahol az ember bántalmazza vagy szarul viselkedik vele. Azóta két ismerősöm is van, aki ilyen helyzetben van, és rájöttem, hogy nem könnyű, mert vagy a férfi nem hagyja elmenni, zaklatja, követi, erőszakoskodik, kényszeríti, vagy az is lehet, hogy valahogy visszacsábítja és x ideig rendesen működik a dolog. Az is lehet, hogy a nőnek nincs hova menni, esetleg van egy gyerek, akit egy fizetésből nem lehet eltartani.

Rohadt könnyű ám olyanokkal dobálózni, hogy a nők hülyék - ez mellesleg ebben a formában borzasztóan szexista és nőgyűlölő kijelentés, és már ezért elbeszélgetnék édesanyáddal, de aki még nem élt elnyomó kapcsolatban, vagy nem ismer olyat, aki ilyennek részese és látja is a történéseket, az fogja be a száját, mert fogalma sincs, miről beszél.

2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jártam egy csajjal, akit az exe évekig verte, csalta és kihasználta anyagilag. A lány egyáltalán nem elvezte a sexet vele. Elején még szerette és azért nem hagyta ott, de aztán már félt tőle és azért nem hagyta ott. De olyn felfogása van a lánynak, hogy már én is azt mondom, hogy meg is érdemelte. A jó pasi kelett kék szemekkel, felgmazassal és sport kocsival, mert az milyen menő... hát meg is kapta. A csajt sem kell félteni...

Én inkább ugy fogalmaznék, hogy a szerelmes nők nagyon sokat tűrnek, de már későn akarnának valtoztatni HA valtoztani akarnak. Tisztelet a kivételnek.

2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek, az efféle kapcsolatban általában a nő a gyengébb (lelkileg is). Beveszi a macsó fickó szövegét, stílusát, aztán rájön, hogy hoppá, ez egy vadállat, de akkor már nincs kiszállás. Túlságosan ragaszkodni kezd hozzá, mert mégiscsak erős és magabiztos a kedves bácsi (illetve annak tűnik, valójában egy erőszakos bunkó), esetleg az anyagi juttatások fejében mindent eltűr neki a nő. Sokan mindent vállalnak, csak hogy pl. ne maradjanak egyedül.
2013. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Négyes válaszoló vagyok, és abszolút egyetértek az előttem szólóval.

Fogalmatok sincs, mennyire nehéz. Ráadásul sokan, ahogy apám is, kiszolgáltatottá, tőle függővé tett minket, és mozdulni sem bírtunk tőle. Ott lehetetlenített el minket, ahol csak tudott, és az érzelmi zsarolása mellett jött a többi dolog is. A végén tényleg tőle függtünk, persze akkor ezt hozzánk is vágta, de mindvégig csak ez volt a célja. Ha anya nem tűri a megaláztatást, akkor éhen halunk.

Vannak nők, akik bár megtehetnék, hogy elmennek, de nem teszik, mert milyen jó egy két méteres izomaggyal villogni, azokat szánom csak. Az ötvenvalahány százalékos féreg meg rohadjon ketté, amiért minősítette az anyámat.

2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Illetve a hatos válaszolóval értek teljesen egyet.
2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Nyugodtan elbeszélgethetsz anyummal, neki is ez a véleménye, határozott, erős Nő.

Ennyi.

2013. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!