Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Expasi gondok, mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Expasi gondok, mással is előfordúlt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az ex párommal kb 10 hónapig voltunk együtt. A legfőbb probléma a kapcsolatban az volt hogy meg csalt,több lánnyal flörtölt végül énis megcsaltam,sok gond volt ah alkohollal is mert amikor ivott akkor bunkózott.... Ennek, hogy szétmentünk kb 2 és fél éve. Most megint keresget hogy tudja hogy én voltam neki ah igazi és bármit megtenne értem csak legyek újra az övé.... Nekem azóta van egy párkapcsolatom amiben nincsenek veszekedések,minden rendben velünk... Őmeg ugyan azt az életet éli mint régen is, hogy egyik lányról mászik a másikra,iszik.... Nem érti, hogy miért nem tudnék hinni neki abban,hogy megtudna változni... Én úgy gondolom, hogy nem tudna soha megváltozni és nem bírná ki, hogy ne csaljon meg nameg az alkoholt se tudná lerakni. Szerintetek jogosan nem tudnék soha bizni benne? Ti nektek mi a véleményetek erről? (Így zárójelben megjegyzem, hogy nem egy kisfiúról van szó hanem egy 35 éves férfiről.) Én természetesen a jelenlegi páromat soha nem hagynám el miatta!
2018. aug. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát válassz, a mostani párod, vagy az exed között. De a kérdésedben ott is van a válaszod...

Le kell offolni, légy határozott! Amúgysem megyünk vissza az exünkhöz, ez alapszabály. Miért rágódsz ezen? Talál majd mást.

2018. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:

" hogy én voltam neki ah igazi és bármit megtenne értem csak legyek újra az övé"

Szóval megcsalt, ivott melletted és olyankor bunkózott is.

Bele se merek gondolni, hogy miként viselkedhet olyan nőkkel, akik nem az `igazik` számára.

2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Őmeg ugyan azt az életet éli mint régen is,


Itt a pont. Nem kezdenék a helyedbe vele.

2018. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bence_ ***** válasza:

Miért szánsz rá energiát?

Tudja, hogy hatással van rád és dugni akar ezért keres!

2018. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!