Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Egyik exemmel akivel majdnem 10 évet voltam együtt mondhatni normál beszélőviszonyban vagyok jelenleg. Néha beszélünk de semleges dolgokról. Múltkor előhozódott a kapcsolatunk. Ő kb engem okolt a szakításért hogy én elüldöztem. A veszekedésekért stb. Jó mondom akkor én vagyok a hibás mindenért. Erre hogy jó ez nem igaz 50%ban. Nekem jelenleg van párom. Ha szóbakerül flegmázik. Persze értem hogy nem kéne tartani a kapcsolatot az ex pasimmal de rengeteg évet voltunk együtt és végülis a szeretet megmaradt. Fontos ember az életemben ahogy én is az övében. De már nem akarunk semmit egymástól mivel párként nem működött. Csak az bánt hogy engem hibáztat mindenért hiába mondja az 50%ot akkor is próbál lelkiismeretfurdalást kelteni hogy az én hibám hogy szakítottunk.
2018. aug. 9. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Férfiak itt is mutatja a példa .: soha ne kezdjetek olyan nővel, akinek még a fejében is benne van az exe csak 1%-ban is!


Az exe-ket azonnal törölni kell, mintha nem is léteztek volna, azonnal minden szálat elvarrni ahogy befejeződik a kapcsolat, se köszönés se spanozás semmi! Különben ez van...

2018. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"Persze értem hogy nem kéne tartani a kapcsolatot...de"

Nincs semmilyen de. Amennyiben nincs közös gyerek, akkor nem tartod a kapcsolatot az exeddel, ha van valakid.

Nincs kivétel.

2018. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nővel se kezdenék...
2018. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha átlátható a kapcsolat, titkok nélkül és mindketten a jó ízlés és monogámia keretein belül maradnak, akkor sem?

32/f

2018. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd rá, hamarabb szabadulsz. Viccet félre téve, nálunk én vagyok a megtestesült gonosz:D Aztán ha valaki a valóságot ismeri, tudja, az nem mondja, hanem csak annyit, hogy a legjobbat tettem, amit tenni lehetett, és a legintelligensebb müdün.

Szóval hagyd rá, az emberek nagyon nagy többsége képtelen önmagával szembe nézni, mert fél attól amit látni fog, még akkor is ha masszívan ő volt a hibás a kapcsolat megromlásáért..

2018. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*módón
2018. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*Szóval hagyd rá, az emberek nagyon nagy többsége képtelen önmagával szembe nézni, mert fél attól amit látni fog, még akkor is ha masszívan ő volt a hibás a kapcsolat megromlásáért..


Önmagába nézni, esetleg bocsánatot kérni a másik embertől? áh, hová gondolsz, az a legnagyobb bűn lenne ha megtennné, pedig ha tudná az ostoba, hogy a legjobbat tenné, már rohanna is megtenni..

2018. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát kisértetiesen hasonló szitu van nálam is, csak itt én vagyok a férfi (lehet az exed??? :D)

Mai napig jóban vagyok vele, de kettesben maradunk akkor elkezdünk arról beszélni, hogy hol b.tuk el.

belemenni olyan lezárt dolgokba... felszakítani a sebeket. Avval a tudattal, hogy nem lesz restart. Ráadásul ő kapcsolatban van. NEM JÓ!

De értelek, 8-10 év az kitörölhetetlen az ember életéből.

2018. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!