Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál azzal a nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azzal a nővel, aki soha de soha nem akarna gyereket, inkább a hivatásának él?

Figyelt kérdés
Nem is szereti őket. Minap a húgom a kezébe adta a 6 hónapos kisfiát, és láttam rajta, hogy keresi, hogy kinek adhatja oda. Nem tud vele mit kezdeni, és nem is akar. Mondanom se kell, hogy milyen rosszul esett a húgomnak, de a barátnőm azzal védekezett, hogy meg se kérdezte, hogy meg akarja e fogni, csak odaadta. Én mindig örülök, ha odaadja, sőt magamtól is felveszem. Én 5 éven belül apa akarok lenni, de egyre több nőn tapasztalom ezt a baromságot. Amúgy a barátnőm műveleti mentésirányító, ez élete, és azt mondja, hogy e mellé nem fér bele egy gyerek, ráadásul közszolgálatisként látja, hogy mennyire sz.r a világ, és ő ebbe nem vesz részt.
2018. aug. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok, de ilyen párt választottam.

Ha te akarsz, szakíts vele

2018. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
De miért nem akartok? Mi lesz veletek idős korotokban pl? Nyugdíjas otthon?
2018. aug. 10. 09:50
 3/74 anonim ***** válasza:
42%
Szakitanék és nem a gyerek téma miatt. Aki a hivatásának él, azzal max egymás mellett lehet élni és nem együtt vele.
2018. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyet értek. Nagyon sokat dolgozik, és tudom hogy élvezi és szereti, hiába fáradt, vagy leterhelt, neki ez az élete. A családnál is előbbre való. Csak ezt elég nehéz elfogadni vagy megérteni számomra
2018. aug. 10. 09:52
 5/74 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz?

Megyek otthonba, ha lenne gyerekem is oda mennék. Elvárod hogy majd a gyereked gondozzon? Maradjon otthon 20e-ért és pelenkázzon? Ez az önzőség!

Vagy összeesek és meghalok.

2018. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
97%
Gyereket ne azert vállaljon valaki, hogy öregen legyen aki kiszolgálja. Nem kell egyetértened vele. Nyilván. De attól, hogy nem akar gyereket nem lesz hülye. Ahogy te se aki ezt erőlteted. Mást akartok az élettől. Legalább időben kiderült. Amúgy udvariatlan dolog tukmálni a gyereket olyan kezébe aki nem kérte. Nekem van 2 de sosem tennék ilyet.
2018. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
43%

Fèrfikènt èn sem akarok,mert 20 èvig tartó rabszolgasàg,sok pènz,lemondàs.

Köszönöm ezt meghagyom másnak.

Ez az öregkor akkora baromsàg.

Velem öregkoromban az lesz,hogy nagyon ismert szakember leszek,utazgatni fogok akkori csajommal,edzeni fogok heti 5-ször,bulizni fogunk.

Ezèrt kellene gyerek mert mi lesz velem öregkoromra?

Baromság.

2018. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyértelmű, hogy nem hagyom édesanyámat otthonba menni, és nem hagyom magára. 20 ezer a pelenka? Ő mennyit költött rám amíg felnevelt? Ebben semmi önzőség nincs.
2018. aug. 10. 09:53
 9/74 anonim ***** válasza:
100%

nem 20e a pelenka, hanem annyit kapsz, ha ápolásin vagy, mert ugye dolgozni nem fogsz tudni!

Szerintem amíg nem voltál ott, addig ne írd, hogy majd te nem adod otthonba. Mert amikor a 40kg-os nagyanyád átmegy agresszívbe és teljesen demens lesz, akkor nem viccből adod otthonba havi 200 ezerért!!!

2018. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Jó akkor visszavonom az öregkort csak meglep. Nyilván nem azért akarok gyereket.
2018. aug. 10. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!