Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyik kapcsolatbol a masikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik kapcsolatbol a masikba futni?

Figyelt kérdés
Van itt koztetek olyan aki egyik kapcsolatbol a masikba futott bele es egyutt vannak a mai napig? Vagy kinek hogy vegzodott?

2018. jún. 28. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs értelme szerintem. Egy kapcsolat végét fel kell dolgozni és átgondolni, lezárni.
2018. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
barátnőm pont ezt tette, megcsalt és most vele van, kiváncsi leszek meddig :)
2018. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki így ugrál, majd akkor hiszem el, hogy az aktuális komoly és hosszú távú, ha nem ugyanazzal a lendülettel indít, mint minden előzőt, ami aztán 1-2 éven belül lecseng, és jön a következő...
2018. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én életemben is volt olyan, hogy amint vége lett a kapcsolatnak, mentem egy másik lányhoz, de nem működött, pont azért, mert nem dolgoztam még fel a szakítást. De exek is csináltak ilyet, 1-2 hónapnál tovább nem ment.

Nem ismerek olyat, aki egyből összeállt mással a szakítás után és élik az életüket már hosszú évek óta.

2018. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Volt ilyen. Evekig egyutt voltunk. Nem ez a donto.
2018. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A családomban két nő is van, aki ezt csinálja, de nem valami tartósak a kapcsolataik.
2018. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is csináltam ilyet. Azóta is együtt vagyunk, 8 éve.
2018. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ez, kinek az válik be. Erre nincs konkrét recept. Szerintem egy kapcsolatot meg kell gyászolni ha vége lesz. Ellenkező esetben a másik is sérülni fog aki vígasztal. Szerintem annál nincs rosszabb ha csak búfelejtőnek kellettél.
2018. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha tudatosan csinálja semmi értelme..aki egyik kapcsolatból a másikba menekül, velemenyem szerint kapcsolat függő, es gyenge ember mert képtelen egyedül élni.

Arrol nem beszelve, hogy onzo is mivel nem erdekli hogy massal szorakozik..csak azert van vele egyutt h o ne legyen egyedul..de mind ez hiaba mert amig nem szerelembol..szeretetbol van egyutt valakivel addig ez csak egy ördögi kör..mert egyik kapcsolata se lesz kielégítő számára..az megint mas ha valako benne vagy egy, mar nem működő kapcsolatban, es mellette tálalja mrg a szerelmet..es ugy vág bele egy másik kapcsolatba! Remélem tudtam segíteni: )

2018. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be nem tudtam az exemet elfelejteni igy hagytam a pasit.Nem jártunk csak az ismerkedéig jutottunk ennyi azóta sem beszélünk.
2018. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!