Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora esély, ill. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély, ill. mennyi idő múlva térhet potenciálisan vissza a párotok?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból érdekel, szerintetek, illetve tapasztalat alapján mennyi idő múlva tért vissza a párotok egy kisebb vagy nagyobb szakítás után, valamint mennyi esélyét látjátok ennek? Nyilván több mindentől függ ez de akár ezt is megemlíthetitek.
2018. aug. 11. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben helyzetben vagyok. Mi 8 hónapja szakítottunk, azt hittem majd rájön, hogy hülyeséget csinál és visszajön majd. Egyenlőre úgy néz ki nagyon tévedtem. Ne áltasd magad, mert csalódni fogsz.
2018. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem áltatom magam,én nem gondolom, hogy visszajönne a párom, talán 0,1% az esélye. Csak mások történetére vagyok kíváncsi.
2018. aug. 11. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, van kisebb meg nagyobb szakitás? A szakitásnak oka van. Vagy elmúlt a szerelem, vagy valami probléma miatt nem működött. Max akkor érdemes újra kezdeni, ha sikerül megbeszélni a korábbi promlémát, és megoldani. De nagyon ritkán működnek a felmelegített kapcsolatok.

De ez a szakítok, aztán visszatérek mert nem akadt más, hát ennek nem sok értelme van. Kár ebben bizni.

2018. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 nap volt a legtöbb. Bár a itt mentális dolgok játszottak közre. Amint észhez tért, keresett.
2018. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy megkérdezel valakiket, hiszen ha nem is jön vissza a másik fél, mindig jól esik beszélgetni róla, és hasznos tanulni más tapasztalatából.


Nekem pár hetes végleges szakítás utáni történetem van (34F). Többször tértünk vissza egymáshoz, de már végleg vége.


Első alkalommal tavaly nyáron az ex-barátnőm megismert egy fiatal srácot a munkahelyén. Akkoriban gyengélkedett a kapcsolatunk, és a srác ezt kihasználta, némi romantikával elcsábította exem. Egyszer lebuktak egy közös találkozásukon, akkor szakítottunk.

Kb. 5 nap múlva rám írt az exem, hogy haza akar térni hozzám, mert hiányzom neki.

Akkoriban úgy fellángolt köztünk újra a tűz, hogy minden jobb volt, mint régen. De a srác valahogy ott maradt a háttérben, kereste őt, és az exem nem tudta a lelke mélyén elengedni.


Második alkalommal idén áprilisban éppen a kezemben volt exem telefonja (ő kért meg, hogy állítsam be neki), amikor felugrott egy üzenet a sráctól. Kiakadtam, veszekedtünk, elment a lány napokra.

Ismét kb. 5 nap múlva írt, hogy hazatérne, hiányzom.


Visszajött, de nem tudtuk rendezni a dolgokat. Hiába kértem, a srác végig ott volt a háttérben, nem engedte el belül. Nekem emiatt nagyon ideges, eltaszító természetem lett vele szemben.

Aztán harmadik alkalommal történt egy újabb lebukás, melynél kiderült, hogy együtt töltöttek egy hétvégét. Szakítottam vele azonnal, és megkértem, hogy soha többé ne aludjunk egy fedél alatt.


Ennek három hete. Még mindig szeretem, nőként is, mert egy átlagon felüli lány volt. Viszont elengedtük egymást, ő pedig kibérelt egy szerződéses albérletet az új sráccal.


Soha nem tér már vissza.


Az én tapasztalatom az, hogy ha van még érzelem, pár napon belül visszatérhet, de hónapok után jobb elfelejteni. Én a három hét alatt nagyon sokat tanultam, remélem Te is így leszel vele a hónapok során.


Kitartást!


34F

2018. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mint mondtam, csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Ugyan nem rég mentünk szét a barátnőmmel, én nem számítok a visszajövetelére, nem is efféle reményekkel tettem fel a kérdést. Persze olykor hiányzik, máskor viszont egyáltalán nem is igénylem a jelenlétét így mindenek után.
2018. aug. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!