Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után van esély újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Van olyan aki már újra kezdte és elmesélné hogy mi történt, mi volt a szakító ok?


Velem a barátom szakított, de szeretjük egymást. Viszont azt mondta tönkre ment a kapcsolat (ez főleg rajtunk kívül álló okok miatt történt). Sokat veszekedtem is egyébként. Lehet így még esély arra hogy akár hónapok vagy évek múlva máshogy gondolja? Ő mindig azt mondta hogy nem tudja elképzelni nélkülem... és hogy még sokáig nem lesz ezen túl, szeretni fog.



2018. ápr. 28. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Esély mindig van.

Értelme nincs általában...

2018. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

mindenki ezeket mondja, hogy még szeretik egymást és más az oka, és nem akarja nélküle...


Akkor nem mennétek szét , szóval jobb ha felébredsz csipkerózsika mert évekig álmodozhatsz majd arról, hogy vele leszel újra, és mire felébredsz az álomból ő már mást csókol meg te meg még mindig egyedül vagy és szenvedsz.

2018. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fakamabendo válasza:
26%

Egyszer én is újra kezdtem egy kapcsolatot a volt barátnőmmel. Kár volt. Soha többet nem teszek ilyet.


A szakító ok az volt, mert megmondtam neki, hogy már nem kívánom szexuálisan. (Nem tehetek róla ha zavart a sűrűn érződő PlCSAszag.)


Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó!

2018. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár napig voltunk külön, ő szakított, ő is keresett fel újra rá négy napra.

Ez friss, ezért nem tudom mi lesz a jövőben. De a szakítás módja sem mindegy. Kihűlt e a kapcsolat, vagy csak egy vita hevében mondtátok ki, hogy vége.

Rengeteg befolyásoló tenxezo

2018. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tényező
2018. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 exelant ***** válasza:
Én most vagyok épp válófélben. Sajnálom is meg nem is, hogy vége a házasságunknak . A férjemet mint embert nagyon sajnálom, de sok minden más már nagyon rossz tényező volt. Ezen tényezők miatt már örülök is, hogy újra egyedül lehetek, szabad lehetek. De a férjem mint társ, mint ember hiányozni fog nagyon. Hol hullámvölgyben vagyok nagyon, és sírhatnékom van, hol pedig örülök, hogy végre vége, és nem kell állandóan tűrnöm, kompromisszumokat kötnöm, s végre a magam ura lehetek. Nem tudom még, hogy a válás után hogyan alakulunk. Mintha a férjem is hasonló cipőben járna mint én. Hol a magáét mondja, hol azt kérdezi, miben segíthet. Ha visszakérdezek, hogy miért ilyen rendes, hiszen pont, hogy ő adta be végülis a válókeresetet, és láthatólag minél hamarabb túl is akar esni ezen az egész procedúrán, hajthatatlan ezen a téren, nem tud rá normális választ adni, ennyii a válasza: "Ilyen vagyok". Ha békíteni szeretném, mert én nem szeretnék válni, akkor viszont nem hátrál. Nem volt már jó 15 év után a házasságunk, de most az anyja pattintotta ki a válást, ő kezdte el a férjemnek mondogatni , hogy váljunk el, és azt mondta neki, hogy ezt addig mondja, míg tényleg el nem fogunk válni. Én is egyik reggel azt mondtam még neki, hogy el szeretnék válni, akkor ő aznap még visszakérdezett egy ilyet: "Biztosan el szeretnél válni?"-Mintha ő ezt nem szeretné. Másnap , mikor az anyja kezdte el mondani a szövegét, azonnal és hajthatatlanul válni akart, még ő ráncigált be a megyei járásbíróságra a keresetlevelet beadni, és a megkérdezésem nélkül már el is kezdte eladogatni, a számára feleslegesnek tartott közös dolgainkat, hogy neki majd a különköltözésre legyen elég pénze. Kíváncsi leszek a válás után a folytatásra majd, mert ő nagyon el akar válni, de folyamatosan azt hajtogatja, hogy békében szeretne elválni tőlem és ezzel együtt a családomtól is, és amiben tud segít, de ugyanakkor hajthatatlan is. Nem tudom.... tőlem nem tudom ezek után mit vár... jópofizzak vele.... mikor azt mondtam neki, hogy ha már ennyire el akar válni, nekem ne akarjon segíteni az egyedül élésem alatt semmiben sem, még egy villanykörte cseréjében sem, ez meg láthatóan nem esett neki jól, mintha ő még a válás után is aktívan részt akart volna venni az életemben, és segíteni akart volna a gondjaim megoldásában....de akkor miért ennyire hajthatatlan most a válás terén? Nem értem...
2018. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: nálatok ahogy látom, sajnos óriási befolyásoló tényező az anyuka... :( látszik, hogy a férjed össze van zavarodva, mert szeret és melletted akar maradni, de kozben ez neki sem jó így már, mert a hülye (bocsánat) anyja folyton a nyakára jár, befolyásolja, olyan mintha terrorban tartaná... igazából két tűz között van. De talán neked jobb mész ez így, mert ha valaki ennyire instabil érzelmileg, hogy nem akar válni, aztán megszólal az anyja és már rángat be a bíróságra.. az nem jó. Ebben az esetben csak z segítene, ha eltávolítanátok az anyóst a közeletekből minimum Szibéria legeldugottabb zugába. De van egy olyan sejtesem hogy erre a férjed sem hajlana. Megértelek, mert átéltem én is hasonlót, csak az szerencsére kapcsolat volt és még csak 20 éves lehettem (most leszek 23) illetve ott hátsó módszerekkel volt manipulálva a fiú. Elhiszem hogy szereted a férjed mint embert, de esetleg talalsz meg olyan férfit aki tényleg férfi és nem irányítja őt senki, stabil EQval rendelkezik. Amúgy látszik hogy rendes, segíteni akar a későbbiekben ami nem baj.. ezt nektek kell eldönteni hogy jó lenne-e.
2018. ápr. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!