Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki adott még egy esélyt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki adott még egy esélyt az exének megérte vagy ugyan azok a problémák jöttel elő újra?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék rá, hogy ha valaki adott még egy sélyt az exének utána milyen lett a kapcsolatuk?
2018. aug. 12. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabbak lettek a dolgok
2018. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 hétig tartott amíg jó volt minden de minden ugyanolyan lett, végül véglegesen szakítottunk.
2018. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabbak lettek a dolgok.

Ugyanazok a problémák előjöttek meg erősebben.

Felhatalmaztam a megbocsátással szemetkedj csak velem batran mert én mindent elnézek.

2018. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna válnom tőle.
2018. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 évvel később adtam újra esélyt. Jobban kicsinált, mint először. Egy életre megtanultam, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó!
2018. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jó a kapcsolatunk. De nem szokványos ez.

Több,mint 1 év különélés után kezdtük előről. Azért,mert nem tudtunk elszakadni teljesen egymástól és olyan változásokat láttam a páromnál,amit nem értem tett,hanem a saját élete fejlesztéséért. Ebből az jött le nekem,hogy megértett valóban sok dolgot,ami köztünk nem volt kompatibilis,és eldöntötte,hogy neki úgy nem jó.

Én is változtattam az életemen sok dolgot.

Másfél éve vagyunk megint együtt. Máshogyan élünk,mint pár éve. Komolyodtunk.


Ennek ellenére szerintem ez egy ritka sztori és többségében nem így megy.

2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem .Rosszabb lett ezàltal nehezebben tudtam elengedni. Az idegrendszeremet is kicsinàlta rendesen .
2018. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 exemmel jártam így. Mind2-nél rosszabb lett a helyzet.
2018. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!