Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan ffi az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan ffi az életedben akivel nem maradtál együtt mégis évek távlatából ugyan úgy eszedbe jut méha?

Figyelt kérdés

Nekem van pedig mondhatom klassz életem van szuper társsal. Persze nem 0-24gondolok rá csak néha néha, de akkor egy nagyon furcsa érzés kap el.

Lehet ez csak azért van mert nem jött össze vagy mert első szerelem volt,a mai énjét már nem is ismerek ő sem az enyémet,tudom,hogy nem működnénk valószínűleg,mégsem tudom egy életre elfelejteni teljesen.

Mit gondoltok erről,van ilyen az ember életében és ezt elkell fogadni vagy nem véletlen,hogy nem tudom elfelejteni?


2018. júl. 11. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Eszembe jutnak többen is, de az érzéseim változtak irántuk.
2018. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy van aki eszembe jut az érzés sem változott bennem ,persze lehet csak az akkor érzett érzést “kergetem” nem is ő a lényeg. Ezt nem tudom megfejteni és helyretenni magamban.
2018. júl. 11. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Liza te vagy?

Ne keseregj pasi miatt inkább nézd a következőt

2018. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem Liza vagyok :) Van párom amúgy és nagyon szeretem,tényleg. Nem cserélnék senkivel csak néha visszakalandozok a múltba,ennyi
2018. júl. 11. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen az én életembe is. 8 éve megszakadt köztünk a kapcsolat de szoktam rá gondolni. Nyilván ha találkoznánk, akkor nem ugyanazt az embert hallanám, mint akkor.
2018. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőttig volt egy ilyen akkor 21 éve "első látásra" szerelem volt...nem úgy alakul de mindig nosztalgiával jó érzéssel gondoltam rá visdza. Aztán megismertem a legutobbi páromat aki nem rég "ment el", azóta csak ő lesz és van a fejemben örökre.
2018. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van.Volt egy szívtipró,szőke kékszemű pasim,akivel nagyon jól kijöttem az ágyban és azon kívűl is,viszont már egész fiatalon érzékeltem azt rajta,hogy csak úgy van a világban,mindenféle cél és ambíció nélkül.Végül azért hagytam ott,mert elkezdett udvarolni egy másik srác is,és ő kimutatta mennyire fontos vagyok neki.Pár éve összefutottunk egy szupermarketben,és azt mondta már bánja hogy akkor elengedett olyan könnyedén.Én viszont egyáltalán nem.Se családja,se komolyabb munkája, semmit nem tudott azóta sem felmutatni az életben.
2018. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt.


Az egyik egy buliban megismert srác, akivel aznap éjszaka táncoltunk, beszélgettünk, csókolóztunk és kész. Máig érzem a számon a csókja ízét, ha felidézem :D


A másik meg a bartánőm bátyja, akivel végül csak flörtölgettünk, aztán mikor megismerte a feleségét csak haverok maradtunk.

2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van.


A mai napig nagyon jó rá gondolni, kicsit újra érezni. 🙂


Ennek 3 éve lassan. Mások lettünk. Vagyis én. Nem működne szerintem ismét. Viszont biztosan jót tudnánk dumálni. Az hiányzik a legjobban. Sokáig tartott mire elmúlt a nagy szerelem iránta, de mindig előkelő helye marad a szívemben. Nyomot hagyott bennem és ezt megőrzöm mert számomra nagyon jó érzés. Hogy ő bennem megmaradt, egy kis darabja. 🙂 Bocsi, ha túl nyálas. De tényleg így érzek.

2019. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!