Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » PCOS-ra ment rá kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS-ra ment rá kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Hasfájás, csökkent libido okozta az én és a volt kedvesem kapcsolatának tönkremeneset. Konkrétan havi 2-3x voltunk együtt, ennyire nem vagyok jól emiatt a betegség miatt. Ő pedig nem bírta elviselni ezt. Kíváncsi vagyok ,hogy járt-e más is így?

#PCOS #libidó #csökkent libido
2018. aug. 14. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
PCOS ide vagy oda, az eltérő szexuális igények tönkreteszik a kapcsolatot. Értem én, hogy nem tehetsz róla, de mégis milyen megoldást tudtál volna erre? A szexuális igényből nem lehet olyan szinten lejjebb adni, hogy napi 1 helyett havi 1 elég legyen.
2018. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nem tudom miért pontoztatok le. Nekem pont hogy magas a London, nincs hasfajasom semmi ilyesmi, mégis Pcosem van... :)

2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 momoka 2002 válasza:
Nem kell,hogy megsertodj a valaszadok csak az altalad feltett kerdesedre adtak valaszt sajat tapasztalataik alapjan.Nem tudom hany eves vagy,de az en tanacsom "megint csak tapasztalataimra epitve"(pco,ir)hogy nezz magadba es esetleg a kov. kapcsolatodnal dontsd el hogy allsz hozza, akarod-e vagy sem? Mindenre van ugyanis megoldas,csak akarni kell megoldani.A libido csokkenesevel is lehet kezdeni valamit. A fajdalom csokkentesevel is. Persze csak ha akarja az ember. A kerdesed a pcos-re iranyult. Utanna irtad csak hogy van mas is. Megoldani probald a gindokat ne megtanulni egyuttelni veluk.
2018. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!