Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ahogy múlik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ahogy múlik az idő, nem egyre jobban kéne lenni?

Figyelt kérdés

Az idő múlásával nem egyre inkább meg kéne könnyebbülni, nem egyre jobban kéne éreznie magát az embernek?

Ehhez képest én úgy érzem egyre mélyebbre kerülök. Egyre kevésbé/nehezebben elviselhető, hogy vége lett. Valamivel könnyebb volt azért amíg reménykedtem benne, hogy ez csak ideiglenes állapot és újra össze-fogunk jönni. De most, hogy egyre inkább kezdem reálisan(vagy szerintem reálisan) látni a dolgokat, hogy tényleg nem érdeklem már, egyre jobban nem érdekel semmi, egyre több a szorongás, egyre nagyobb fájdalom. Amik a céljaim voltak, azok sem érdekelnek már. Egész nap csak az ágyban döglök vagy céltalanul mászkálok fel-alá a házban. Reggelente, amikor felkelek, úgy érzem nincs miért felkelnem már, csak úgy vagyok és kész. Ahogy telik az idő, egyre lejjebb sülyedek.

Pont azt hittem, hogy fordítva lesz. Ahogy telik az idő, azzal egyre jobban fogom érezni magam, egyre könnyebb lesz és egyre kevesebbet fogok rá gondolni.

Próbáltam mást keresni, hogy így könnyebb legyen túltennem magam rajta, de egyszerűen senki nem érdekelt rajta kívül és amúgy is ellenzem a gyógykapcsolatokat(nem fair sem magunkkal, sem az exünkkel, sem az új párunkkal szemben).

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy egyre rosszabbul érezte magát az idő múlásával?

10 hónappal a szakítás után. 25F


2018. aug. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónap már nem olyan rövid idő, és a korod miatt biztos, hogy nem évtizedes kapcsolatról volt szó. Ha úgy érzed, egyre rosszabb az állapotod, érdemes felkeresned egy szakembert.
2018. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a lehető legrosszabb példát választottad a felálláshoz. Igy nem fog menni, hogy örökké vissza tekintesz a múltba, aztán beleragadsz a mult fájdalmába.


Ilyenkor csak és kizárólag előre szabad nézni, csak akkor van esélyed felállni. Útólag mikor máér megerősödtél előveheted a részleteket, és jobban le fogod tudni magadnak zongorázni, mint így.

2018. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De még nem szakítottál, mert azt vártad, hogy folytassátok. Ha majd elfogadtad, hogy vége és elkezdted feldolgozni, akkor egyre jobban leszel valóban. De most csak a tagadással konzerváltad a szakítás pillanatát. Ebbe mindenki beleőrülne.
2018. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 évnél több hogy szenvedtem.

Ez még normális 10 hónap után főleg ha fontos volt az a személy számodra.

2018. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég fontos volt. Vele akartam leélni az életem, a közös jövőnket tervezgettem. Akkor voltak céljaim. Ő is azt mondta, hogy mellettem megállapodna (és akkor még tényleg így gondolta).

Talán ezért lehet olyan nehéz.

2018. aug. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!