Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott 1 hete a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott 1 hete a párom. Nagyon sírtam, nagyon szomorú voltam. Mikor köszönhetem meg neki hogy volt nekem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elkerülni hogy ne higgye azt hogy az üzenetemmel vissza szeretném kapni. Már én is belátom hogy jobb így külön. Meg szeretném köszönni a sok jót amit kaptam tőle és amikre tanított. De mikor írjak neki? Várjak még? 1 hete mentünk szét. Én vagyok a lány.
2018. aug. 16. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8/10


Na persze, majd biztos nem írna neki vissza semmit? :) pont úgy tűnik ebből a kérdésből... Alig várná, hogy válaszolhasson neki valamit, hogy újra kontaktban legyenek. :)

2018. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nagyon defektes vagyok 😅 Tényleg nem neheztellek rá. Örülök hogy ismerhetem őt. És tényleg nagyon sok jót kaptam tőle, sokat tanultam.
2018. aug. 16. 18:27
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem neheztelsz rá, akkor hagyd békén, ne zaklasd.
2018. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyelőre hagyd leülepedni a dolgokat. Letisztázódnak az érzések.
2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gondolom facen ismerosok vagytok...


Én nem irnék neki semmit...


De ezt megosztanám a falamon:


Éjenek a pasik akik elnyertek

A lùzerek akik elvesztettek

És a mázlisták akik még várnak rám 😃😎

2018. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Írtál neki?
2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem most fogok neki írni. Később szeretnék
2018. aug. 17. 15:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szánalmasnak akasz tűnni a szemében írkálj csak neki, bár minek?
2018. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!