Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után minden fotót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után minden fotót törölhetek?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, tudom. Mégis ki tiltaná meg?


Néhány hónapja lett vége egy több éves kapcsolatomnak a barátnőmmel, sokáig vele álmodtam, mindig olyasmiket, hogy igazából hiba volt a szakítás és újra együtt vagyunk, vagy hogy én kerestem meg és egymás nyakába borulva sírtunk és újra szerettük egymást. A legutolsó álom néhány napja volt.


Én próbálkozok újra ismerkedni, nem szeretnék örökké a depresszió határán táncolni, de ha megnézem a képeinket, szinte a sírás kerülget... felszakad egy csomó seb, a "régi szép idők", mindennek vége. Borzasztóan érzem magamat, a környezetemnek igyekszem ezt nem mutatni.


Jelenleg úgy érzem, hogy kicsit az egészségemre is kezd hatással lenni ez az egész, nagyon szomorú vagyok őszintén szólva. Ha törölném a képeket, vajon jobb lenne?



2017. okt. 6. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól megnyugszol igen, töröld.
2017. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Butaság törölni, főleg, ha egy több éves kapcsolatról volt szó. Ha nem birod nézni, írd ki valamilyen adathorozóra.
2017. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne butaság törölni? Te az exeid képeit nézegeted?

Atya ég...

2017. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert az élete része volt, attól hogy törli nem változat az ég világon semmit, ugyanolyan keserves lesz. Pláne, ha az hírtelen felindulásból teszi(és utána megbánja) A törlés semmit sem old meg.
2017. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Csinálj időkapszulát. Pendrivera lemented, belerakod valamibe, öntessz rá rizst vagy valami páraszívó szutykot, lezárod, elásod.

31/f

2017. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem

A multam resze belole epul a jovom

A kepek emlekek majd idovel jo lesz megnezni ujra :-)

Pl 89 evesen az orekeg otthonaban !

:-D

2017. okt. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Magadon kell dolgozz, nem ingereket kizárni.


Gondolj arra, mi jó oldala; higy mennyit tanultál, ő mennyit, mennyire szerettétek egymást, higy azt a nagyon sokat megtapasztalhattad, örülj haladsz tovább életben.

2017. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még tavaly ért véget egy 4 éves kapcsolatom a volt barátnőmmel. Nagyon nagy szerelem volt, a szakítás engem iszonyatosan megviselt, 2 hónapig csak sírtam magamba, meg elfojtottam az érzéseimet, nem ment az újra ismerkedés, sok mindent elhanyagoltam. Állandóan a közös képeinket nézegettem, az ő fotóit néztem, jó érzéssel töltött el, de mégis sírtam magamba mert nagyon szenvedtem. Aztán egy napon amikor beláttam hogy ennek értelme nincs, fogtam az összes fotónkat, a róla készült fotókat, a tőle kapott tárgyi emlékeket és minden mást ami rá emlékeztetett, fogtam és bedobozoltam, a képeinket kiírtam egy dvd-re mit eljuttattam hozzá, hogy ha neki kellenek akkor tartsa meg. A cuccokat nem akartam kidobni azért raktam el jó helyre, és úgy döntöttem hogy majd apránként megválok tőlük ami nem személyre szóló. Mivel ezeket mind eltüntettem a szemem elől így egyre jobban éreztem magam, mert semmi olyat nem hagytam ami rá emlékeztetett és ezzel sokkal könnyebben túl tettem magam a szakítás utáni szenvedésen.
2017. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Mindig minden képet kitörlök, kidobok a volt barátnőimről. Igaz, hogy az életem részei voltak egykor, de már nem azok, és véletlenül sem akarnám azon kapni magam, hogy a képeiket nézegetem nosztalgiázva. Amúgy meg sokkal könnyebb így továbblépni, szóval bölcsen teszed ha törölsz. Vegyél egy nagy lélegzetet és rajta!
2017. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Én is így gondolom és eddig mindig ezt csináltam. Most még nehéz, de a hétvége folyamán szerintem meglesz a nagy lélegzet. Egy régi fotóját múltkor belenyomtam a papírdarálóba, az is itt állt vagy két hétig a szekrényemen előtte. :(
2017. okt. 7. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!