Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mi? A barátnőm egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? A barátnőm egész nyáron utazgat, alig látom. Beiratkozott szeptembertől önvédelem oktatásra. A derékig érő sötétszőke haját levágatta kulccsontig, és befestette ilyen hirtelenszőkére. Úgy érzem, nem is ismerem.

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Te 4-es, és a dauer mit jelent? Melírral durvább?


És még a nők kombinálnak. :D

2018. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Én szimplán kíváncsi voltam, hogyan állna a világosabb haj. :O Ha meg nem csinálna semmit a hajával jönne az "elhagyta magát" duma.
2018. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
Alig látod,itt az a baj h nagyon nem akar veled lenni,lehet felkészül a szakitsra mikor megütnéd etért jár önvédelemre..
2018. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Le akar cserélni, vagy már le is cserélt, csak nem tudsz róla. A körülményekből ítélve az is lehet, hogy egy lányra.
2018. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert a fodrászatilag hosszúnak számító haj - mert a kulcscsontig érő az -, és a fogdosó perverzektől menekülés egyenlő azzal, hogy leszbi.
2018. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
Szakíts vele mert rövid a haja,ti kanok úgyis csak a hosszú hajú nőket szeretitek dgni
2018. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Néhányan tényleg túlkombinálnak. Leszbikus? Meg a 4-es, hogy a vágatás ezt jelenti, a hajszínváltoztatás viszont már azt...

Azt is kizárom, hogy épp megcsal, azért ez ennyiből elég messzemenő követmeztetés, szerintem nem szeretett ki belőlem.

2018. aug. 16. 22:23
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg próbáltad őt megkérdezni? Tudod,a kommunikáció csodákra képes.
2018. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, nem is ismerem. Itt van a kutya elásva.. Ma tök idegenek élnek együtt mennek házasodni aztán észbe kapnak h tök idegenek semmi se jo, és mennek válni
2018. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, lehet épp ehhez volt kedve. Nem kell minden mögé mást látni, mint ami.


A hajról annyit, hogy kíváncsi kipróbál valami újat. Lehet már régóta játszadozott a gondolattal.


Én a derékig érő hajam egyszer hirtelen felindulásból vágattam épp, hogy állig érőre. Jött egy meleg hullám én meg úgy voltam vele elegem van, melegem van, mennie kell.


másik alkalom: Azt is sokáig fontolgattam, hogy vörös leszek. Egy barátomnak megemlítettem a drogériában járva, biztatott kicsit, már aznap este vörös voltam.


Egyedül abban látok problémát, hogy keveset találkoztok. Annak mi az oka? Miért nem utazol vele?

2018. aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!