Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok fontos nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok fontos nektek, hogy egy férfi tudjon verekedni? Fiúk/férfiak ti fontosnak tartjátok, hogy tudjatok verekedni?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, nem hiszek a nézeteltérések agresszív rendezésében. Nem arra irányul a kérdés, hogy agresszív legyen vagy ne legyen egy férfi, hanem arra, hogy fontosnak tartjátok-e, hogy képes legyen győzni vagy időt nyerni mások vagy maga számára olyan szituációkban, amikor a menekülés nem opció vagy kétséges.

Nemet/kort írjatok, ha indokoltok, vagy kifejtetek azért külön hálás leszek. Előre is köszi a válaszokat.



2017. márc. 31. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Verekedni nem gondolom hogy fontos lenne. Önvédelem nem árt, nyilván a barátnőm is kap belőle, fegyvertelen támadót, hacsak nem képzett harcművész, simán földre tudok vinni, a sport miatt nincs bennem félelemerzet, ha nagyobbakkal kell szembenézni. Más kérdés, hogy inkább próbál az ember nem olyan helyzetbe kerülni, hogy csak az erőszak tűnjön megoldásnak, szóval az előrelátás sok problémát megelőz szerintem.

22/F

2017. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, hogy képes legyen szakszerű önvédelemre, vagy technikás küzdősportokra, akkor nem, nem várom el.


Ha valaki odamenne hozzá, és csak kukán tűrné, hogy üssék a fejét, azt nem tartanám túl férfiasnak. Akarja magát megvédeni valahogy. Ha egyértelmű az erőfölény, akkor pedig fusson el. Pl volt egy exem, őt egyszer körbe állták cigányok késsel, és annyira megijedt, hogy belerúgott az egyikbe, ezzel utat törve, majd elszaladt, a házuk előtt pedig átugrott egy kerítésen, de rosszul esett és kiment a bokája. Engem hívott fel, hogy kísérjem haza, mert nem tud járni. Nem gondolom, hogy ettől pl férfiatlan lenne, azt tette, amit akkor egyedül a túlélésért éppen tenni tudott.

25L

2017. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha kell valahogy csak megvédem magam, de ez szerintem nem erről szól és az élet sem erről kell szóljon.

31/F

2017. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elvarom, hogy meg tudja vedeni magat es engem, igen.
2017. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Férfi vagyok, és inkább úgy fogalmaznék, hogy fontos számomra, hogy meg tudjam védeni magamat vagy a szeretteimet adott helyzetben.

Azért így fogalmazok, mert ehhez nem szükségszerűen kell tudni verekedni.

Bár én magam járogattam egy darabig bokszolni, de egy térdsérülés miatt abba kellett hagynom, szóval nem vagyok nagy bunyós, egy harcművészetben jártas, közepesen képzett ember nagy valószínűséggel lenyomna, főleg mert a térdsérülésem miatt nem tudok gyorsan és rugalmasan mozogni, ha többen vannak, akkor meg pláne nincs esélyem.

Viszont legalább annyira képben vagyok a bunyó terén, hogy tudom, hogyan védekezzek a kiütés ellen, meg hova üssek, hogy KO-zzam az illetőt, úgyhogy egy ilyen hülye, félrészeg, hőbörgő tahót lerendezni nem jelentene gondot.

De ezenkívül hordok magammal önvédelmi eszközöket, kés, gázpisztoly, egy ideig viperát is hordtam, de azt elvette egy zsaru, mert, mint megtudtam, illegális.

Na de a lényeg az, hogy innentől kezdve nincs szükségem a verekedésre, ha nagyon nagy gáz lenne, akkor előkapnám a gázpityut, és azzal oldanám meg a dolgot.

Lekopogom, szerencsére eddig még nem volt rá szükség, a hidegvéremnek köszönhetően a konfliktusokat sikerült erőszak nélkül rendeznem eddig, és remélem ez így is marad.

2017. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, nem erről szól. Az a kérdés, hogy képes legyen-e megvédeni mást vagy magát, azaz tudjon verekedni. Természetesen nem olyan szituációkról van szó, hogy megmutatja, ki a Jani, hanem önvédelmi szituációkról. Tehát olyasmi amit egyes is említett. Legyen képes magát vagy mást hatékonyan/szakszerűen megvédeni, ha úgy hozná a szükség. Nyilván az előrelátás/elkerülés az első számú és kívánatos.
2017. márc. 31. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:

A "2 Cigány + 4 Festő" egyik mondatát idézve


"A kilenc miliméteresre nem lehet gyúrni"

2017. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem fontos. De ha van egy adott szituáció..

27/N

2017. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom fontosnak.

Eddigi 40 éves pályafutasáom alatt soha nem volt verekedésre szükség.

Nem a dzsungelben élünk.

2017. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megmutattam volna már a barátnőmnek, hogy mit tudok (szeretek verekedni :D mindig verekedős voltam) de még a 4 éves kapcsolatunk alatt sosem került rá sor. Azért ez elég ritka, pedig én nem kerülöm el az ilyen helyzeteket de mondjuk ki: szerencsére ritka, hogy verekedni kell. Nekem sem kellett még a párom előtt szóval bocs hogy férfiként válaszoltam de szerintem ez a nőknek egyáltalán nem fontos mivel mint írtam erre a skillre nincs szükség.
2017. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!