Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok volt barátnője nem értené meg, hogy az ő kapcsolatuknak vége?

Figyelt kérdés

Az van össze jöttem egy sráccal aki lassan egy hónapja szakított a volt barátnőjével, de a csaj azután sem értette meg ezt a tényt, hogy többször el lett neki magyarázva. Jelenleg mivel 2 napja vagyunk igazából együtt ezért a lány még csak max sejti a dolgot. Úgy kezeli a barátomat mint ha mèg az övé lenne, de véleményem szerint nem bújkálni kéne max még nem nagy dobra verni a kapcsolatot. Amúgy a csajt személyesebben is ismerem ez is elég gáz. Bizonyàra nekem fog támadni mert úgy hiszi miattam szakított vele barátom, de ez nem így van.

Mit tennétek a helyemben? Balhézni nem szeretnék ha nem muszáj. Hogy állítsuk le ha nem ért a szóból?


18L



2017. márc. 24. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jövök össze senkivel közvetlenül szakítás után.

Egyébként megmondanám a barátomnak, hogy amíg ezt nem rendezi le, addig nem leszek velem

2017. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is én ha a pasi helyében lennék, akkor tudatosan "megbántanám" a lányt. És most lehet engem hinne sok ember a bunkó állatnak, de ezzel legalább a lány is tiszta lappal kezdhetne az életében, és én is. Nem lenne ez a kötődés tovább. De szerintem a srác csak bizonytalanul fogalmazta meg a lánynak, hogy vége van.

Szerintem mindhármótoknak ez a legjobb. A lány se hitegeti magát tovább, a srác is megnyugodhat, és utána ki lehetne jelenteni a dolgot. Legyen tökös a hapsi, ez most leginkább szerintem az ő felelőssége.

2017. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A barátom dolga ezt megértetni vele, tisztességesen, egyenes módon szakítani vele. Amíg ezt nem teszi meg, nem is tekinteném a barátomnak.
2017. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Aham, az ex biztos hülye és még véletlenül sem az van,h a kis barátod nem szakitott vele teljesen. Itt te nagyon durván at vagy verve.
2017. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo,atvertek! A pasidnak az a bnoje. Tudod az exek nem viselkednek ugy,mint egy aktualis bno. Szoval te csak egy egonovelo vagy,egy valtozatossag.

N

2017. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4, 5:

Azért vannak kivételes esetek sajnos.

Mikor a párommal összejöttem, már fél éve külön volt az exétől, sőt, nem is én voltam utána az első (csak azokból nemigen lett semmi.) Mivel velem tényleg komolyan gondolta (és elmesélte, hogy a fél év alatt próbált bekavarni a dolgaiba), miután kiraktuk a kapcsolati státuszt facen is, és az exe belájkolta, a párom inkább letörölte az ismerősei közül is, hogy vegye a lapot (akkor már rég nem is beszéltek). Erre ráírt, hogy szép kis barát, hogy egy új kapcsolat miatt törli a barátait, és ha véget ér a lamúr, őt ezek után ne keresse :D

(Azóta mi együtt élünk, 7 hónapos a közös gyerekünk, szòval asszem ettől nem kell tartania, hogy keresgetni fogja 😂)

2017. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 2 napos kapcsolatban még ne formálj tulajdonjogot egy pasira. Állj félre pár hétig, míg ők lerendezik ezt egymás között. Egyébként miért bujkáltok az ex elől?
2017. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-al egyet értek. Kicsit korai neked bármibe is beleavatkozni nem gondolod?
2017. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy ôt téged is dobni fog. Gyerekek vagytok még. De lehet te dobod majd egy újèrt amikor mar nem erzed a ködöt mint az elején. Egy kapcsolathoz erett szemelyisegek kellennek. 100%os onismeret, tudatossag. Empatia tolerancia elvarasok kozlese es kozolni mar az elejen hogy egy eletre keresek . ezek hianyoznak vege is lesz a kapcsolatotoknak.
2017. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Honnan tudod, hogy szakított vele a barátod, és nem csak csalja veled?
2018. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!