Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok erőszakos ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok erőszakos ember, de magamat megvédem minden körülmények közt. Ha történetesen egy nő támadna meg, nem kivételeznék vele sem. Ettől most én "nőverőnek" számítok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Micsoda hülye kérdés ez már megint.

Más az önvédelem és az otthoni erőszak.

2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megtámadnak jogos az önvédelem, akkor is ha egy idős néni támad meg. Az nem kifogás hogy nő, lehet egy 120 kilós debella súlyemelő is aki simán elrendez akár egy férfit is. Viszont arra figyelj ha ilyen helyzetbe kerülsz hogy csak olyan mértékű legyen az önvédelem ami szükséges a támadás elhárításához, ne alkalmazz felesleges erőszakot.
2016. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetesen ha önvédelemről van szó,nem.. de szerintem egy nő ellen még az ilyen szélsőséges esetkekben sem kell olyan mértékű erőt alkalmazni,mintha egy férfi ellen kellene megvédened magad(legalábbis nem kellene)..és ezzel nem a nőket szeretném lebecsülni :)
2016. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon kapsz egy pofont a barátnődtől az neked fáj egy kicsit,kellemetlen,ha a csaj erősebb,akár nagyon is fájhat.De ha visszaadod neki,több mint valószínű hogy a csajszi összecsókolózik a padlóval/fallal.Ilyen esetben én nőverőnek titulálnálak.Ha viszont az utcán megtámad valami nőszemély mert ki akar rabolni,vagy szimplán bolond,akkor nyugodtan meg lehet,sőt meg kell védened magad.De akkor sem halálra verni,csak "lefegyverezni".
2016. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az a nő képes lenne kárt tenni benned akkor jogosan véded meg magad tőle,de azért nem kell agyonverni.
2016. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyosnak kell lenni az onvedelemnek, mert kulonben buncselekmeny
2016. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rengetegen hiszik azt, hogy egy erőszakos nőtől csak egy közepesen erős pofon telik ki, aminek max annyi a hatása, hogy enyhén kipirítja a férfi arcát, de a valóságban elég durva dolgok vannak.

Szóval ha tényleg nem öncélúan vagy erőszakos, hanem csak megvéded magad, akkor nyilván megüthetsz egy nőt...

2016. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Maximum a feminácik és az ostoba manginák szerint.


A különbség a két dolog közt, hogy az első ugye az önvédelem, a másik meg akaratérvényesítés / hatalomgyakorlás.


És hát az arányosság sincs már olyan szigorúan megkövetelve, mint régen. Hozzáteszem, hogy SAJNOS.

2016. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem alkalmazol felesleges erőszakot. Ha megtámad egy nő és nyilvánvalóan gyengébb nálad, akkor nem kivered a fogait, hanem legfeljebb lefogod és ártalmatlanítod. De ezzel te is így vagy, gondolom.
2016. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kibúvót keresek az erőszak alkalmazására. Alapvetően inkább kitérek, de mivel alacsonyabb(és masszív) termet vagyok, volt már, hogy jóval magasabb és súlyosabb nő ököllel támadott meg, mert érezte, hogy lehet keresnivalója.

Nem tértem ki és persze én lettem a szar-szemét-vadállat...

2016. máj. 4. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!