Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem az élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem az élettársam (szerelmem) - hogyan éljem túl a világvége - állapotot? (ffi 60)

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Elmúlik, mondá a bölcs indián:)
2018. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyél egy túrós buktát.
2018. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
El kellett volna venned feleségül
2018. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, ne legyél egyedül, barátok, sport, közösségi rendezvények, stb.
2018. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Idő kell hozzá. ennyi idősen már nehéz újra, és újrakezdeni az életet, de meg kell próbálni. Járj társaságba, nyugdíjas klubba, vagy ha van valami érdeklődési köröd keress olyan csoportot, összejövetelt ahová elmehetsz.

Először csak az legyen a él,hogy tedd rendbe a lelkivilágod, majd ismerkedj. Biztos vannak még csinos magányos asszonyok.

2018. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "cél', bocs'
2018. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"nyugdíjas klubba,"


65 ev a nyugdijkorhatar.

2018. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az eddigi válaszokat.

1. Elmúlik....de most még van - és ez a gondom. Nagyon lenyom ez az állapot - sokszor a rosszullét jön rám pszichés alapon (gondolom én) - ezzel mit lehet tenni (?)

2. Ne legyek egyedül.... Az a sajnálatos, hogy barátaim sincsenek - pedig nem vagyok antiszociális - és talán emberileg sem vagyok negatív - így alakult az életem - amig volt a családom, addig nem tartottam a baráti kört (olyan nagyon komoly és összeforrot köröm korábban sem volt) - válás után pedig jöttek a (hosszabb - rövidebb) kapcsolatok.

Amikor úgy érzem, hogy nincs még minden veszve - helyrejöhet a kapcsolat - akkor itthon is el tudok lenni - van és lenne mit tenni - de, egyébként mehetnékem van itthonról - és szoktam is elmenni.

De, az sem "csak" jó - mert ilyen helyzetekben is olyan kirekesztettnek - "ufó"nak érzem magam a boldog, sétálgató emberek között..

Még nem vagyok nyugdíjas (még kb. 3 év.) - ez az időszak még azért is nehéz, mert még van egy halvány reményem, hogy "helyrejövünk a volt társammal" - de csak halvány - ezt kb 10 nap múlva fogom megtudni - vagyis akkor fogom feltenni neki a kérdést - hogy mit gondol - mert, bár elküldött - de nem teljesen egyértelmű a kommunikációja - vagyis hagyott egy kis rést nekem, hogy lássak még lehetőséget. Azt nem tudom, hogy ezt csak kíméletből tette-e, vagy ő sem biztos még a végleges szakításban.

2018. aug. 17. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled/küldött el?
2018. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!