Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítás utáni világvége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás utáni világvége hangulat mikor múlik el?

Figyelt kérdés

1,5 évet éltünk együtt, most a szerelem elmúlása miatt közösen egyeztünk meg a szakításban.

1-2 napig nem éreztem különösen rosszul magam, de most iszonyúan rám szakadt a magány. Persze csak a jó dolgokra tudok emlékezni, pedig ezekből volt már a kevesebb.

Ésszel felfogom, hogy ez volt a legjobb, de akkor is pocsékul vagyok.


2016. márc. 20. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kapsz valami jótanácsot erre akkor gyakorold. Mert sajna az élet ilyen a nagy szerelem mindig elmullik.
2016. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyik exem mondta volt, hogy a legjobb gyógyszer ilyenkor, ha új pasival dugatod magad.

Ő pedig értette a dolgát, nagy ribi volt a lelkem :)

2016. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 feles után.
2016. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: Mondjuk igaza volt. Szerintem is az a legjobb, ha ilyenkor "megdugatod magad" valakivel, vagy ha te vagy a kandúr, akkor megdugsz valakit. Búfelejtőnek.
2016. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tudom 4-es, csak sajnos ez megint egyenlőtlen feltételeket jelent a két nemnek: ha egy nő akar felejteni, szinte tocsoghat a testnedvekben, de egy épp kihajított férfi még az alapjárati esélyekkel sem bír, ha csajt akarna szerezni.


Amúgy ha átlagos szingli srác vagy, épp ez az egyedüli nagy lehetőséged rá, hogy jó puncihoz juss, mikor ilyen kis sebezhetőek.

2016. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~OnLány~ ***** válasza:

"Szerintem is az a legjobb, ha ilyenkor "megdugatod magad" valakivel"


Ebbe belekötnék.Igen,jó ötlet mindaddig,amíg odáig el nem juttok.

Aztán érzed a csók fanyar ízét,mintha citromba harapnál.Nem mindenkinek ez a legjobb orvosság.Sokak ilyenkor visszahátrálnak,mert nem tudják megtenni.

Ha ezidáig szerettél valakit,azt nem tudod egy-két napra rá elfelejteni,a szerelem tovább is megmarad,nem csak pár napig. Szóval ilyenkor senkire sem vágyhat jobban az ember,mint annak a társaságára,akibe szerelmes,de az már kivitelezhetetlen,mert szakítottak.


Ezt a legjobb előbb kiheverni,utána mással szexelni,vagy járni,akármit.

Ne használj senkit érzelmi szemetesnek,nem sokan tudják azt eltűrni.


Majd idővel elmúlik a fájdalom,biztosan nagyon nehéz.

Próbálj magadra gondolni,kezdj olyan dolgokba,amiket eddig nem próbáltál ki.

2016. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze csak a jó dolgokra tudok emlékezni,"


Na,ez hiba.

Ráérsz majd emlékezni a jóra,ha lelkileg megerősödtél.

Egyelőre ne nosztalgiázz, inkább a rosszra emlékezz,hogy könnyebben el tudd engedni.

Fizikailag fáraszd le magad, könnyebben alszol el,rakd el a rá emlékeztető dolgokat.

Az idő neked dolgozik, fel a fejjel :)

2016. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó pár hónap kellett hozzá, vagyis több mint egy félév. Most se vagyok teljesen túl rajta, csak már nyugodtan végig alszom az éjszakákat és nem sírok. Muszáj volt szakítanom, mert nem szeretett és megcsalt. Most is szórakozik velem, egyszer azt írja, hogy nem akarja, hogy vége legyen, máskor eltűnik, mint szürke szamár a ködben és nem hallok róla. Csak annyi, hogy már nem zaklatnak fel a hülyeségei annyira, mint régen. Csak hagyom magam sodortatni az árral és létezem. Nem érzelgősködöm annyit, mint régen. Meg igyekszem elfoglalni magam. Sportolok, filmeket nézek, zenét hallgatok, kirándulok. Ennyi. Sajnos a fórumozásra is rá szoktam itt, amit kicsit túlzásba viszek. De erről is le szokok egy időre, mert úgy érzem nincs rám túl jó hatással. Tehát nekem kb. 4 hónap kellett, hogy megnyugodjak és még 2-3 hónap, hogy kicsit jobb kedvem legyen. De ez mindenkinél más.N
2016. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nap etess meg par ehezo kutyat a menhelyen. Aztan rajossz, h ok az eletukert kuzdenek es a szeretetert halalukig sokszor, ha valaki nem fogadja oket orokbe.
2016. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!