Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik így exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így exem?

Figyelt kérdés

Amikor összefutunk az utcán és egyedül van, akkor köszön, mosolyog, integet ha autóval vagyok.

De ha ott a barátnője akkor még köszönésre se méltat.


2018. aug. 17. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
6%

Mit érdekel az exed? Azért az exed, mert valami nem műkdött. Vagy te még futsz utána titkon és várod hát ha vissza megy hozzád, mert ha nem a válaszod, akkor fent áll az első sor, mit érdekel?

Valószínűleg nem akarja, hogy tudja a csaja, hogy köszönget neked.

2018. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%

Ez most komolyan, lepontozol mert kimondom az őszintén? Az emberek legalább 80-90%-a nem beszél az exeivel.

Én sem beszélek és nem is beszélnék soha többet velük.

Engem pl 4 év után az egyik exem, aki lelkiekbe eléggé földhöz vágott akkor, bejelölt engem. Váltottam vele pár mondatot két reggel alatt, miközbe várt a buszára, de akkor is csak azt papolta, hogy mennyire oda van a pasijáért. Amúgy a srácot egyszer otthagyta, pontosabban megcsalta. Én letiltottam, 1 hónapra rá megint másik pasival volt.Szóval kb 2-3 alatt 3 pasival volt együtt.


Azért mondtam amit mondtam, mert úgy jön le, hogy te nem zártad le ezt a kapcsolot, mert konkrétan ilyen lényegtelen dolgon siránkozol. Ha még egyszer lepontozol, reportollak trollkodásért. Meg inzultálásért.

2018. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy gyáva nem becsületes ember. Ha az lenne, akkor akár van mellette valaki, akár nincs minimum köszönne.


Ez jellemhiba, nem is kicsi.

2018. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!