Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, aki utólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki utólag bánta, hogy elengedett valakit?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után esett le, hogy hiba volt az elengedés, és vissza tudtad-e fordítani a dolgokat?
2018. aug. 18. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem bántam meg. elengedtem ő pedig elment, és nem is igazán akart maradni, egyszer mondta igazán, hogy nem, vagy nem akar.
2018. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A plátói (bár mind két oldalon meg volt az érzés) is számít kérdező?:D
2018. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, egy ideig bántam, de csak azért, mert hiányzott a társasága, szakítás után nem igen beszéltünk. Viszont jobban belegondolva a jövőmet nem tudnám elképzelni vele. Tehát ebből a szempontból nem bánom. De attól még fel-fel ötlik bennem az, hogy hiányzik, mert egyáltalán nem beszélünk.
2018. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, mert lezáratlannak éreztem bizonyos körülmények miatt, de ami a döntő volt: ahogy az előttem szóló írta: nem tudtam volna elképzelni vele a jövőmet. Lehet, hogy ő várta, hogy kapaszkodjak utána, ehelyett rábólintottam és soha többet nem kerestem. Viszont magamban ezt lerendezni nem volt egyszerű.
2018. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt. A szakításnak mindig megvan az oka. Volt egy nagy szerelmem, egy ideig bántam, hogy úgy alakultak a dolgok, (nagyrészt én tehettem róla), de aztán megismertem a férjem, és ő volt az igazi. Ha az előzővel maradok, nem jövök össze a férjemmel, teljesen másként alakult volna az életem. Lehet úgy is jó lett volna, ezt nem lehet tudni, de így meg tuti jó, ő az igazi 2. felem. Szóval mondhatni utólag beigazolódott, hogy őt el kellett engedni.
2018. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es akkor hogy volt plátói? :-D
2018. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 Hát plátói, valószínűleg ha singlik lettünk volna akkor kapcsolat lett volna belőle, nem is rövid szerintem, legalábbis elég komolynak tünt a dolog, már mint érzés, érzelem terén.

De mivel mind ketten egy becsületes, normális emberek vagyunk, így semmi illetlen dolog nem volt, sem megcsalás, sem semmi-csak érzés. És megálltunk a kisértésben.

2018. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor sem plátói. Annak az a feltétele, hogy csak az egyik fél érzi.

Az inkább beteljesületlen szerelem

2018. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Akkor nevezd annak:D De mondom, semmi fizikális dolog nem volt..
2018. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!