Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek meddig tart így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tart így?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított velem párom egyik pillanatról a másikra. Egyik percben még azt írta, hogy nagyon szeret és, hogy szeretné, hogy a férje legyek, szeretné, hogy együtt éljünk, utána fél órával rá felhív, hogy itt az idő, hogy külön utakon haladjunk, de amikor megkérdeztem, hogy miért semmilyen indokokat sorolt fel.

Azóta próbálok felállni. Vannak pillanatok, amikor úgy érzem, hogy már nem hiányzik, hogy képes vagyok tovább lépni. Máskor meg betalál az érzés, hogy baromira hiányzik és miért kellett ennek így tőrténnie? Amikor rendszereztem a nálam maradt dolgait, akkor is párszor majdnem elsírtam magam. Meg amikor látom, hogy fent van FB-n és nem ír az is nagyon rossz érzés.


2018. aug. 20. 13:29
 1/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Erre nincs egzakt "meddig tart" számítás, kivéve a Stinson féle:

Annyi hónap, amennyi időt jártatok években kifejezve.

fél év -> fél hónap

1.5 év -> 1.5 hónap

2018. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudod lezárni mert az indokot sem tudod hogy miért.. Közhely de az idő gyógyír
2018. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, közhely, de az idő segít. Így voltam én is nemrég. Hol sírtam, és azt éreztem, kitépték belőlem a másik felem, hol azt éreztem, már nem is hiányzik. Ahogy telt az idő, úgy lett jobb. Nagyon sokat segítettek a barátaim, hogy el tudtam nekik mondani!
2018. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon sajnálom, borzalmas szar érzés lehet. Próbáld lezárni magadban ezt az egészet, míg végül a kapcsolat az exeddel (nevezd is exednek, ne a nevét mondd magadban) nem lesz számodra több, mint egy szép emlék. Egy nap meg lesz valaki más az életetben, újra szerelmes leszel, átélheted valaki meghódításának örömeit. :) Persze az még odébb van, de jó lesz. :)
2018. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan ez történt kb velem is, pont a múlt hét folyamán.. Lehet van valami a levegőben mostanában mert egyre több abszurd sztorit hallok mióta én is átestem ezen.
2018. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!