Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszavásárolnátok a jegygyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavásárolnátok a jegygyűrűt?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt lett vége a kapcsolatomnak (én szakítottam). A jegygyűrűt exem visszakérte. Nem tudom mit kezd vele, sajnáltam nagyon a gyűrűt, mert én választottam, nem hagyományos jegygyűrű fazon volt, hanem ilyesmi:

[link]


Nem váltunk el haraggal, neki már új párja is lett. Nincs már érzelmi értéke, de nagyon kedves volt számomra ez a gyűrű, tökéletesen passzolt az ujjamra, se túl széles nem volt, se kiálló kövek nem voltak benne. Keresgéltem azóta sok helyen hasonlót, de sajnos sehol sem találtam ( pl. amit belinkeltem az sincs a méretembe :( Szeretném visszavásárolni tőle a gyűrűt, vagy ha beadta a zaciba, akkor kiváltani.



2018. aug. 21. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te szakìtottál...biztos megvolt rá az okod. Ő visszakérte,bunkóság kicsit de végülis ő lett kidobva,ő fizette a gyűrűt ha ő nem kell a gyűrűje se kelljen. Szerintem eladta az árán pedig a haverokkal bulizott,vagy az új lánnyal csináltak valami jót. Mondom ő nem kellett a gyűrűje se...amikor visszakérte gondolkodhattál volna...
2018. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
De most akkor Te szeretnél csináltatni magadnak egy jeggyűrűt? Vagy nem értem... Nem akarod kivárni amig vkitől újra kapsz egyet? Vagy neki majd azt mondod h már van?
2018. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha megnézed a képet amit belinkeltem, akkor rájössz, hogy ez abszolút nem egy jegygyűrű fazonú gyűrű. Sima, teljesen átlagos, egyszerű 6 köves gyűrű. Senki meg nem mondta róla, hogy jegygyűrű. Nekem tetszik, azóta se találok sajnos sehol ilyet, ami méretre is jó lenne. De készíttetni fogok ékszerésszel.
2018. aug. 21. 21:06
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyűrűt kapni senkitől, egyáltalán nem vagyok házasság párti. Most pedig főleg elment a kedvem az egésztől. Nem mondom, hogy örökre, de jó pár évre biztosan.
2018. aug. 21. 21:07
 15/16 peca1000 ***** válasza:

Ékszerésszel csináltatsz egyet oszt kész. Szerintem szarrágóság volt visszakérni tőled, de ezt az exed tudja.


Én nem kértem vissza a volt feleségemtől, tartsa meg emlékbe.


A sajátomat megtartottam, a 2. feleségemnél azt húztam az ujjamra. Ő kapott egy másikat.


Na egyik asszonynál sem került egy vagyonba, erre figyeltem :)

2018. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alapból az milyen már, hogy visszakéri, mikor ajándékba adta neked :D


Én az exemtől kapott egyik ajándékot sem adtam vissza.

2018. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!